Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

leyloş benim lekelenme başladı devamı gelmedi ama sökülmeyi bekliyorum...günaydın bu arada
günaydın cnm yok bende leke de yok sökülmede kuzum dün sayamadım ama 15 kez en az sancı oldu akıntı oldu wc ye gittim yok bişey geçen ay 15 inde oldum 25 yada 26 . gün olurum normalde bu ay gecikecek herhalde

günaydın cnm yok bende leke de yok sökülmede kuzum dün sayamadım ama 15 kez en az sancı oldu akıntı oldu wc ye gittim yok bişey geçen ay 15 inde oldum 25 yada 26 . gün olurum normalde bu ay gecikecek herhalde
stresten üzüntüden de gelmezmiş sanırım belki de senin de öledir

kızlar ben bugün merkezle görüşmeye gidiyorum randevumu aldım
aayyyy çok sevindim cnm hadi hayırlısı olsun mubarek cuma gününe denk geldi RABBİM bu günün hayrına ,cümle mubarek ALLAH dostları hatırına vesile eylesin sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlar nasip etsin.......AMMMMİİİİİİİİİİİİİİİNNNN.

günaydın arkadaşlarrr leyla kaç gün geçti canım senın
Az yavrum daha 10 ya da 11 şaşmazdı ama ne bileyim dün ara ara sık ama sancı oldu aha oldum diyorum gidiyom wc ye yok normal akıntı .....yarın bile olsam hiç unutmam bu ayı çünkü sancım başlar en geç 10 dk ya kanama başlar valla bunu da yaşattı bana ya artık hiç güvenemem belirtilerime........

aayyyy çok sevindim cnm hadi hayırlısı olsun mubarek cuma gününe denk geldi RABBİM bu günün hayrına ,cümle mubarek ALLAH dostları hatırına vesile eylesin sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlar nasip etsin.......AMMMMİİİİİİİİİİİİİİİNNNN.
aminnnn canım inşallahhh

X