Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

günaydın cnm sen naptınm nasılsın.........
Hic bisi yapmadim kuzum ben rahatsizim biraz adet olmadim goguslerimi tasiyamiyorum cok agiriyolar asiri halsizim kipirdayacak halim yok yataga gomuldum resmen :KK43: kasiklarimda ole adet olucam sanirim ben siziii coookkk opuyorum sende olmadin dimi daha

Hic bisi yapmadim kuzum ben rahatsizim biraz adet olmadim goguslerimi tasiyamiyorum cok agiriyolar asiri halsizim kipirdayacak halim yok yataga gomuldum resmen :KK43: kasiklarimda ole adet olucam sanirim ben siziii coookkk opuyorum sende olmadin dimi daha
KASIKLARIM BİR SİNYAL VERİYOR BİR KESİYOR CNM AMA 3 GÜNDÜR MİDE AĞRII ÇEKİYORUM BENİM ADETTEN ÖNCE HİÇ MİDEM AĞRIMAZDI BU DA EKLENDİ ŞİMDİ GÖĞÜSLERİMDE İNMEDİ BUGÜN OLMAM LAZIM NORMALDE KUZUM SANA GEÇMİŞ OLSUN.........

kızlar midem kötü dayanamıyorum artık ağrısına o yüzden ilacımı aldım eczaneden bir de gebelik testi aldım yanında nolur nolmaz ilacı içeceğim diye negatif tabiki de .................gönül rahatlığıyla içtim ilacı:KK14:

kızlar midem kötü dayanamıyorum artık ağrısına o yüzden ilacımı aldım eczaneden bir de gebelik testi aldım yanında nolur nolmaz ilacı içeceğim diye negatif tabiki de .................gönül rahatlığıyla içtim ilacı:KK14:
sağlık olsun canım ya napalım birgün gelecek elbet minikler

cnm alıştım sanırım artık üzülmüyorum midem kötü de nerede kaldı bu kırmızılar sinyal veriyor ama dur bkalım ne zaman gelecek o değil fitil kullanacağım temizlenince bir de bu jeli bakalım hayırlısı...............
walla bende bekliyorum ya kırmızıları gelemediler bir türlü anlamadım yani

X