Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

aaa evet cnm prdon ama benim de sanki 18. gün adet oldu galiba bayağı umutlanmıştım hatta gecikincede .........hayırlısı olda hemen git kuzum bana rehber ol:)müjdenide alayım öle:)))))
gelsede gitsem diye bekliyorum canım...şimdiye gelmesi lazımdı ama..haber vericem kuzum

gelsede gitsem diye bekliyorum canım...şimdiye gelmesi lazımdı ama..haber vericem kuzum
galiba beraber adet olucaz benimde bugün günüm ama göğüslerimin sızısı biter ve söner henüz yok böle bişey......şimdi sabırsızlanıyorsun çok iyi anlıyorum seni umut hiç eksik olmasın........

galiba beraber adet olucaz benimde bugün günüm ama göğüslerimin sızısı biter ve söner henüz yok böle bişey......şimdi sabırsızlanıyorsun çok iyi anlıyorum seni umut hiç eksik olmasın........
yok ben çok umutluyum kuzum rabbim hayırlı eylediyse olur inşalalh hadi geriye gün sayalım adet için bugün gelir inş

yok ben çok umutluyum kuzum rabbim hayırlı eylediyse olur inşalalh hadi geriye gün sayalım adet için bugün gelir inş
cnm benim İNŞALLAH hemencecik olursun bu arada folik asit kullandınmı hiç önceliği ona veriyormuş tüpte doktor birde eşine ilaç veriyormuş galiba sweet42 söylemişti banada

X