Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

valla sinir bozucuydu ama sanki alıştım arada kızıyom kendime ama parasal olarak valla kadın için şart:=)
kesinlikleee ne kadar kredi kartı avucumda olsada gönül rahatlığıylaaa alışverişe çıkamıyorum yaaaa :KK43: ve kendi kenarda köşede param olmayınca eksiklik hissediyorum eşim bişi demez de ben çekiniorum çok yaaaa:KK43:

walla para konusunda haklısınz şimdi ne istersem alıorum rahatlıkla koca parası yemedım henüz ahahaha nasıl olur bıılmıorum

kızlar günaydın dün 2 tane test yaptım birinde anında ikincisinde 15 dakika sonra silik çizgi çıktı...bende kocayı kandırıp kan tahliline gittim ama malesef testin ikiside bozukmuş :KK43: hamile değilmişim sağlık olsun dedik...pazar günü de kayınpeder geliyor ameliyat için bakalım neler olacak

kızlar günaydın dün 2 tane test yaptım birinde anında ikincisinde 15 dakika sonra silik çizgi çıktı...bende kocayı kandırıp kan tahliline gittim ama malesef testin ikiside bozukmuş :KK43: hamile değilmişim sağlık olsun dedik...pazar günü de kayınpeder geliyor ameliyat için bakalım neler olacak
kayınpederin gelecek inşallah ameliyat olup sağlıkla dönecek bu da şer gibi görünen hayırdır inşallah ve sende üzülme zaten karar verdik gülüm tüpe başlayacağız son çırpınışlarımız..

X