Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Bende 6 aydir deniyorum yumurtlama gunu hesplmyrm zaten gun asiri ilisk yasiyoruz hep ins bu ay olur cok dua ediyorum.sende edermsn hamilelerin duasi[/QUOTE]
Kabul olurmus [/QUOTE]
canım ınsallah dılerımkı hayırlı haberı en yakın zamanda alırsın adet gununumu beklıyordun sen? gecıkmemı var

arkadaşlar merhaba aslında konu açmıştım ama sabırsızıım biraz bugun test yaptım ama silik oldugu için ben yorumlayamadım sizce sonuç nedir?dogru yeremi yazdım bilmiyorum

Eklentiler

• 20140818_183402.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 77
[Q"burcuestetic, post: 36549697, member: 606009"]Bende 6 aydir deniyorum yumurtlama gunu hesplmyrm zaten gun asiri ilisk yasiyoruz hep ins bu ay olur cok dua ediyorum.sende edermsn hamilelerin duasi[/QUOTE]
Kabul olurmus [/QUOTE]
canım ınsallah dılerımkı hayırlı haberı en yakın zamanda alırsın adet gununumu beklıyordun sen? gecıkmemı var[/QUOTE]
7 gunum kaldi

Arkadaşlar inanın unutmak istediğim bir gün:babam akciğer kanseriydi kanser yinelemiş ,eşimle üroloğa gittim durum kötü %5hamile kalma şansım varmış varikosel dendi ama bazı tetkikler yapıldı sonuç cuma günü ,kayınvalidem şeker komasında,eltimin ninesi ölmüş çok şükür bitiyor bu gün

Canım cok gecmis olsun öncelikle Rabbim sifasını versin.asla umutsuzluga kapilip karamsar düsünme beterin beteri var halimize şükür.asla olmaz denenlerin bebekleri oldu biz Allaha sıgınıp umudumuzu kaybetmeyelim olurmu bol bol dua edelim inşallah.

arkadaşlar merhaba aslında konu açmıştım ama sabırsızıım biraz bugun test yaptım ama silik oldugu için ben yorumlayamadım sizce sonuç nedir?dogru yeremi yazdım bilmiyorum
cnm gebelik testiyse pozitif gibi. benimki dahada silik çıkmıştı. bi ara kan testi yaptır.
rabbim yardımcın olsun. umudunu kaybetme O ol deyince oluyo malum...

Canim hepsine tek tek üzüldüm.rabbim ölenlere rahmet hastalara şifa versin inş en kisa zamanda. Peki o % 5 ihtimal nasıl articakmis ki

Sabirsizlandin mii Aman annesi bi an once kavus diye erken dogrmaya kalkma da allah kolay bi dogum nasip etsn ve uzun guzel bi hayat

Amin canım yüreğine sağlık... İsteyen herkese nasip etsin tez zamanda inşallah... Kucaklar dolsun bebişlerle...

Test bozuk değilse gebesin canım... Hayırlı olsun...

Reactions: BBD
Ya kara bulutlar toplanmis sanki;( bi an once hizla dagilir insallah canim. Hastalarinz icin acil sifalar. Cocuk konusuna gelince, senin zaten vardi bi tane oyle degil mi? Yani olabiliyo

canım baba kayınvalidene rabbim acil şifalar versin...ölenlerin yakınlarına da sabır...her insanın belrli bir dönem sınavı olurmuş sende belki bu sınavlardan birindesinnn üzülmemeye güçlü olmaya çalış rabbim en kısa zamanda yoluna koyar işlerini inşalah

canım benimmm sabırr inşallah herşey yoluna girecek her zaman diosun ya sen dua edelim bol bol herşey Allah tan

Rabbim tez zamanda yoluna koyar inşallah.. Allah sabırlar versin geçmiş olsun.. Tek yumurtalıkla tüp bebekten sonra hamile kalanını biliyorum ben birinci derece akrabam onun için Allahtan ümit kesilmez hayırlısı herşeyin.. Üzülmeyin lütfen...

arkadaşlar merhaba,

adetime son 4 gün kaldı çok heyecanlıyım. inşallah hamileyimdir. 2 haftadır göğüs hassasiyetim çok fazla. genelde son adet olacağım hafta göğüs hassasiyetim olurdu o da her ay değil 1-2 ay ara ile olurdu. cumartesiyi resmen iple çekiyorum. bu haftasonu adet olmazsam pazartesi gebelik testi doğru çıkma ihtimali nedir? yorumlarınızı bekliyorum.

muhtemelen warsa cıkar canım hatta gebeliklerin çogunda 3-4 gün önce bile silik olarak çıkıyo test :)

inşallah cnm duadan başka şu an elimden bişey gelmiyor zaten...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…