Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Ya kara bulutlar toplanmis sanki;( bi an once hizla dagilir insallah canim. Hastalarinz icin acil sifalar. Cocuk konusuna gelince, senin zaten vardi bi tane oyle degil mi? Yani olabiliyo
benden yana bir sıkıntı yok gibi cnm bakalım inşallah hayırlı sonuçlar alırız cnm benim....

inşallah cnm benim hayırlısı bugünlerde geçecek....

inşallah çıkar cnm pazartesiye....

canım benım bızde özledik senii nasıl oldun iyimisin biraz
daha iyiyim cnm babam ışın tedavisine başlıyo bugün ....eşimde cumaya sonuçlar için ve ultrason için gidecek yine kayınvalidem biraz iyi ama yatacak hastanede bir süre bende karmakarışıktım ama siz iyi geleceksiniz bana....

Reactions: BBD
inşallah bitanem inşallah rabbim şifa wersin babana da kayınwalidene de eşinede iyi düşün sen iyi olsun canımm

ne kadar oldu ezel yaaa doktor ne diyecek çok merak ediyorum bugün 17 günmü oldu?
bugün 18 canım walla bende anlamadım karnım falan agrıodu ya oldum olcam dıe beklıodum agrı falanda kalmadı hasta olcak gıbı deılım hıc belkıde dıyorum kist oluştu klomenden sonra o yuzden hasta olmuyorum

ama klomen bir önceki aydı sannmıyorum bende gecikmede kistten şüphelenmiştim ama tertemiz çıktı kendini korkutma hiç rahiminde ya bir mercimek var ya da rahimin mercimeği arıyordur iyi düşün tatlım.....

birde cnm benim gecikmede hiç belirti yoktu ne adet olacakmışım gibi nede gebelik belirtisi hiçbirini yaşamadım senin ağrı olması ilginç bu bebişin işeretidir inşallah.....

inşallah canımm ya yumurta çatlamayınca kist oluo dimi çatlatma iğnesiyle çatlamamış olması mümkün deildr heralde aman işte bilmiyorum kuşumm cuma günü öğrenicem bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…