Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Merhaba arkadaşlar.... Bu başlığı görünce içimdeki bebeğime olan özlemim canlandı tekrar içimde... Öyle sabırsızım ki hep siyah beyaz gördüğüm halde onu öyle özlüyorum ki bir an önce o mis kokusunu içime çekmek istiyorummmm...

Merhaba arkadaşlar.... Bu başlığı görünce içimdeki bebeğime olan özlemim canlandı tekrar içimde... Öyle sabırsızım ki hep siyah beyaz gördüğüm halde onu öyle özlüyorum ki bir an önce o mis kokusunu içime çekmek istiyorummmm...
Sabirsizlandin mii:KK70: Aman annesi bi an once kavus diye erken dogrmaya kalkma da:KK66: allah kolay bi dogum nasip etsn ve uzun guzel bi hayat:KK66:

Merhaba kızlar iyi aksamlar bat a 7 gün kaldı çok sabırsızlanıyor um eşim test yap diye ısrar ediyor ben bekleyelim diyorum.7-8 gün kala ne gibi belirtiler olur bilen varmiiii :KK66:

Merhaba kızlar iyi aksamlar bat a 7 gün kaldı çok sabırsızlanıyor um eşim test yap diye ısrar ediyor ben bekleyelim diyorum.7-8 gün kala ne gibi belirtiler olur bilen varmiiii :KK66:
canım benden bır kac damla kan gelmıstı ılıskı sonrası ve yogun sulu akıntı ben anlamıstım hıc olmayan seylerdı akıntım olurdu ama az olurdu 2 gun kala predıctor ıdrar testı yaptm sılık cıktı meger hamıleymısım hadı hayırlısı guzel haberlerını beklıyrzzz

OTE="burcuestetic, post: 36549250, member: 606009"]canım benden bır kac damla kan gelmıstı ılıskı sonrası ve yogun sulu akıntı ben anlamıstım hıc olmayan seylerdı akıntım olurdu ama az olurdu 2 gun kala predıctor ıdrar testı yaptm sılık cıktı meger hamıleymısım hadı hayırlısı guzel haberlerını beklıyrzzz[/QUOTE]
İns sabırsızlıkla bekliyorum bi hafta nasıl geçecek bilmiyorum :KK43: benimde akintim var ama çok dgl bazen su gibi bazen koyu kıvamlı beyaz renkli.belirti olabilirmiş acaba bu ay ben meryem suresine başladım 17 gunumdeyim sanki hissediyorum gb eşime diyorum bu ay oldu diye inş hüsran olmaz.3 ay önce test yaptirmstik bende sorun yokmuş eşimin de sayisi 28 milyon

OTE="burcuestetic, post: 36549250, member: 606009"]canım benden bır kac damla kan gelmıstı ılıskı sonrası ve yogun sulu akıntı ben anlamıstım hıc olmayan seylerdı akıntım olurdu ama az olurdu 2 gun kala predıctor ıdrar testı yaptm sılık cıktı meger hamıleymısım hadı hayırlısı guzel haberlerını beklıyrzzz
İns sabırsızlıkla bekliyorum bi hafta nasıl geçecek bilmiyorum :KK43: benimde akintim var ama çok dgl bazen su gibi bazen koyu kıvamlı beyaz renkli.belirti olabilirmiş acaba bu ay ben meryem suresine başladım 17 gunumdeyim sanki hissediyorum gb eşime diyorum bu ay oldu diye inş hüsran olmaz.3 ay önce test yaptirmstik bende sorun yokmuş eşimin de sayisi 28 milyon[/QUOTE]

canım sperm sayısıına takılı kalma benım esımın yok denıcek kadar azdı hatta doktor cocogun olmaz demıstı bız ewlenmeden once:))) allah ısteyınce oluyor umarım hamılesındır:)

burcuestetic .!.:
İns sabırsızlıkla bekliyorum bi hafta nasıl geçecek bilmiyorum :KK43: benimde akintim var ama çok dgl bazen su gibi bazen koyu kıvamlı beyaz renkli.belirti olabilirmiş acaba bu ay ben meryem suresine başladım 17 gunumdeyim sanki hissediyorum gb eşime diyorum bu ay oldu diye inş hüsran olmaz.3 ay önce test yaptirmstik bende sorun yokmuş eşimin de sayisi 28 milyon

canım sperm sayısıına takılı kalma benım esımın yok denıcek kadar azdı hatta doktor cocogun olmaz demıstı bız ewlenmeden once:))) allah ısteyınce oluyor umarım hamılesındır:)[/QUOTE]
Haklisin benim kardesimde yillardr pko var doktor yumurtalarinda hic hareket yok hamile kalman cok zor demisti ama aradan 2 ay gecti ve 1,5 aylik hamile oldugunu ogrendi.gercekten allah isteyince oluyo.canim sen neler yaptn hamile kalmadan

canım sperm sayısıına takılı kalma benım esımın yok denıcek kadar azdı hatta doktor cocogun olmaz demıstı bız ewlenmeden once:))) allah ısteyınce oluyor umarım hamılesındır:)
Haklisin benim kardesimde yillardr pko var doktor yumurtalarinda hic hareket yok hamile kalman cok zor demisti ama aradan 2 ay gecti ve 1,5 aylik hamile oldugunu ogrendi.gercekten allah isteyince oluyo.canim sen neler yaptn hamile kalmadan[/QUOTE]

sadece yumurtlama gunumu hesapladım o gunlerde ılıskı yasadım ve hemen kalkmadım ayaklarımı duvara dıkledım bol bolda dua ettım 1 yıldır denıyorduk olmuyordu allahım vercegı zamanı bılıyor kasmamak lazım en onemlısıde umudumu kaybetmek uzereydım heray stres yapıyordum bu ay ne oluxaksa olsn dedım olmssada olmaz dedıgım ay gebe kaldm stresssssssss yapınca cıdden olmuyormus ben bunun canlı ornegıyım:)

Haklisin benim kardesimde yillardr pko var doktor yumurtalarinda hic hareket yok hamile kalman cok zor demisti ama aradan 2 ay gecti ve 1,5 aylik hamile oldugunu ogrendi.gercekten allah isteyince oluyo.canim sen neler yaptn hamile kalmadan

sadece yumurtlama gunumu hesapladım o gunlerde ılıskı yasadım ve hemen kalkmadım ayaklarımı duvara dıkledım bol bolda dua ettım 1 yıldır denıyorduk olmuyordu allahım vercegı zamanı bılıyor kasmamak lazım en onemlısıde umudumu kaybetmek uzereydım heray stres yapıyordum bu ay ne oluxaksa olsn dedım olmssada olmaz dedıgım ay gebe kaldm stresssssssss yapınca cıdden olmuyormus ben bunun canlı ornegıyım:)[/QUOTE]
Bende 6 aydir deniyorum yumurtlama gunu hesplmyrm zaten gun asiri ilisk yasiyoruz hep ins bu ay olur cok dua ediyorum.sende edermsn hamilelerin duasi

[QUOTEdegmesin, post: 36549534, member: 424898"]sadece yumurtlama gunumu hesapladım o gunlerde ılıskı yasadım ve hemen kalkmadım ayaklarımı duvara dıkledım bol bolda dua ettım 1 yıldır denıyorduk olmuyordu allahım vercegı zamanı bılıyor kasmamak lazım en onemlısıde umudumu kaybetmek uzereydım heray stres yapıyordum bu ay ne oluxaksa olsn dedım olmssada olmaz dedıgım ay gebe kaldm stresssssssss yapınca cıdden olmuyormus ben bunun canlı ornegıyım:)[/QUOTE]
Bende 6 aydir deniyorum yumurtlama gunu hesplmyrm zaten gun asiri ilisk yasiyoruz hep ins bu ay olur cok dua ediyorum.sende edermsn hamilelerin duasi[/QUOTE]
Kabul olurmus :KK66:

X