Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ya siz öle diyorsunuz da normalde ben ovulasyon testi yaptığımda bakıyorum o baloncuklar çoğu zaman çıkıyordu :) iltihap yok enfeksiyon yok rahim temiz ama oluyordu bence bu güvenilir değil :) :)
Bence de degil ama insan denemek istiyor yahu
Zaten aSitli. Baloncuk vs normal bencede

Teşekkür ederimmmmmm amin inşallaaahh :) darısııı tümm isteyenlerin başınaa inşallahh
Gozun aydin canim saglikla sihhatle gelsin inslh bebisin

Darisi basimizaaaaaaaaa
Tum isteyenlerin basina insallah
ayyy inşallah bende yarın senin gibiii hamişim diye yazarım buraya Allahım büyük sağlıklı bi bebiş alıyım bu sefer kucağıma inşallahhhh
Gelsin guzel haberleeeeer

Sakin ol bi canim su kafani bi topla esine vitamin keciboynuzu felan yapmiyomusun? Yumurtlama olup olmadigini tahlilden mi gordu?yumortlama gununde bide muayne etse yumos gelisiyomu gelismiyo mu diye?

Sakin ol bi canim su kafani bi topla esine vitamin keciboynuzu felan yapmiyomusun? Yumurtlama olup olmadigini tahlilden mi gordu?yumortlama gununde bide muayne etse yumos gelisiyomu gelismiyo mu diye?
ya daha önce muayene ile başka bi doktor yumurtlaman iyi düzenli demişti yani şimdiye kadar öyle dedi hepsi ama bu böyle diyince ne biliyim yaa adet belirtimde hiç yok napıcam benn

ya daha önce muayene ile başka bi doktor yumurtlaman iyi düzenli demişti yani şimdiye kadar öyle dedi hepsi ama bu böyle diyince ne biliyim yaa adet belirtimde hiç yok napıcam benn

imkanın varsa bence başka bir doktora daha görün. bende daha önce gebelik kayıpları yaşadım. aldırmadan önce üç farklı doktora gittim. hepsi de aynı şeyleri söyledi zaten. kendi doktoruma güveniyorum sonuna kadar ama yine de emin olmak için gittim

bilmiyorum öyle yapıcam galiba ama zamanda kaybetmek istemiyorum tüp bebekle olur belki denemekte istiyorum bilmiyorum çok moralim bozuk şuan

bilmiyorum öyle yapıcam galiba ama zamanda kaybetmek istemiyorum tüp bebekle olur belki denemekte istiyorum bilmiyorum çok moralim bozuk şuan

sakin kafayla bir düşün önce bence. seni anlıyorum şu anda düşünemiyosun hiçbişeyi haklısın. en azından bir gece bir üstüne yat eşinle konuş diğer doktorlarda aynı şeyi söylerse başlarsın tedaviye.

sakin ol canim o dr sacmalamis yumurlaman olmasa adet olamazdin bole sacma bisimi olur sen yarin bi kan testi yaptir canim icin rhatlar negatif cikarsada bi dr gider yuzyuze konusursun bence o kadar erken bozma moralini

T
canim bir kac dr ayni seyi soylerse tamam o zman esinlede konusur tup bebek yaparsin ama suan karamsar bakma esinle aksam sakin sakin konus farkli bir doktorunda fikrini alin

Cok sinirlendim kizlar ya aksam aksam offf yaaaa haberlerde biri yeni dogan bebegi cantaya koyup otogara birakmis manisada nasil bir vicdandir ya 9ay karninda tasidigin cani evladini birakmaz Allahim boyle insanlari islah etsin

Baska dr lara da git bence canim.hepsinin dediklerine bak esinle de konusup o zamanki duruma gore karar verirsin.boyle olumsuz bir durum yoksa kendini bosa yipratmis oluyorsun.dr lar cat die aklina gelen en olumsuz seyi soyluyor bazen garantici olmak adina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…