Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım ben özel sektördeyim insan kaynakları personel işi ama bıktım insanlarla uğraşmaktan bıktım
insanlarla uğraşmak harbi zor allah kolaylık versin aynı dert bende de var ama müdürüm iyi uğraşamıycak gibi isem müdüre sevk ediyorum direk...bugün hastaneye gittim sırada bekliyorum bir tane özürlü 15 16 yaşlarında bir kız geldi karşıma durdu,saçları dökülmüş hep hiç saç yoktu başında beni işaret edip bişi istedi bende babasına sordum ne istedi diye vereyim dedim...dedi saçlarını istiyor ayyyy bir üzüldüm anlatamam halen olayın etkisindeyim rabbime binlerce kez şükür olsun dedim...rabbim bize sağlıklı evlatlar nasipe tsin inş...bizleri de sağlıklı yaşam

amin canımmm.. ayyy Allahım ne kadar şükretsek az ((( rabbim yardımcımız olsun sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah..

sendemi özel sektördesin devlettemi? bizim üstümüzdeki kadın çatlak iyidir ama çok yoruyo bizi bazen böyle onun yüzünden alıp başımı gidesim gelio hele bu hafta çok gerdi beni

ben devletteyim canım...bayan müdürlerle çalışması gerçekten zor ben 6 ay çalıştım istifa edicektim ya o derece bunaltmışttı beni şükür emekli oldu gitti...seninki de inşallah tez zamanda gider :)

evet uzulmedim oyle cok Allahim en kisa zamanda hayirlisini versin onun icin dua ediyorum simdi
Senin sagligin yerinde olsun arkadasim
Calismalara devam
Aslinda aklimizdan cikiverse sonra bi baksak aaa adetim 15gun gecmis desek test yapsak mutlu son olsa ne guzel olur
Hic aklimizdan cikmioki
Olumsuz dusunmek moralini bozmak istemiosun.olumlu dusunup sonra daha cok uzulmek de istemiosun.iki arada bi derede kaliyor insan
Allah yardimcimiz olsun

aminn canım evet yaa artık kendime eziyet etmeme kararı aldım dr gidicem tabikideee ama kafama çook takmıycam hepimizzz burada hamiş haberleri vericez benim umudum varrrrrrr

canim bi karar verebildinizmi baska bir dr gittin mi ? Adet oldun mu ayy ne cok soru sordummm :)
hayır gitmedik daha çarşambaya gün aldık acıbademden oraya gidecez bide adet olmadım hala bişey sorucam yaa yumurta olmayınca nasıl oluyo adeti nasıl olcam yada o yüzden mi adetim gecikiyo kafam karıştı benim yaa :s sonuçta çürük yumurtayı atıyosun adetle anlamadım valla yardım edinn banaa (

Evet iste bende onu cozemedim yumos olmdan adet olunur mu hani bnm bi ark yumurtlayamiyo adet olamio hap kullanio o sekilde adet oluyo ayy sen morlini bozma iyi dusun tahlillerde sen bksana internetten hangisi ne anlama gelio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…