Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ayy hayırlısıyla bi olda hemen iyleşş iyi sağlıklı beslen ve erkenden toparlanıppp bebiş hazırlıklarına başlıycan sendeeee :)

kızlaar selamlar nasılsınız?
Bir kaç haftadır girmedim kk ya benim bat 23 adt belirtilerim var ama bilemedim bakalım hayırlısı:)
morhan tebrik ederiiiim:)

bendede vardı kist 6 cm kadar dermoid kist ameliyat oldum şimdi iyiyim inş sende sorunsuz gecer ameliyat
inşallah canım benim kist değilmiş myommuş sezeryan gibi ameliyat olcakmışım kapalı olmuyo büyük olduğu için sendemi açık ameliyat oldun

ya aslında ben doktora kontrole muayene olmaya gittim ayın 5 inde olmam lazımdı . Hiçde aklımda değildi adetimin geçiktiği fln . Doktor muayenede rahim duvarların kalınlaşmış senin bi kan isticem dedi testi verdim ve sonucum 1 saat sonra çıktı gittim doktor gözün aydın diyince aglmaya başladım sonucum 178,39 çıktı. 2 gün sonra 2 katına çıkması gerekirken 490 çıktı 4 gün sonrada kesemizi gördük canım . İlk testte ne çıkmıştı senin ?

ayy hayırlısıyla bi olda hemen iyleşş iyi sağlıklı beslen ve erkenden toparlanıppp bebiş hazırlıklarına başlıycan sendeeee :)
inşallah canım benim ameliyat inşallah iyi geçerde Allahın izni ile bekleme sürecim kısalmış olur...

ayyy kızlar hava yağışlı uyku fena bastırdı
aynen yaaa benimde öle bide bugun çok yoğunnn başım döndü artık

aminn aminn inşallah bende yarını bekliyorum canım kan testim tekrarlanıcak senin kaç çıktı kan testinn ?adetin geçti mi ?

ya aslında ben doktora kontrole muayene olmaya gittim ayın 5 inde olmam lazımdı . Hiçde aklımda değildi adetimin geçiktiği fln . Doktor muayenede rahim duvarların kalınlaşmış senin bi kan isticem dedi testi verdim ve sonucum 1 saat sonra çıktı gittim doktor gözün aydın diyince aglmaya başladım sonucum 178,39 çıktı. 2 gün sonra 2 katına çıkması gerekirken 490 çıktı 4 gün sonrada kesemizi gördük canım . İlk testte ne çıkmıştı senin ?

ayyy neee güzel canım sen 5 kasımdamı adet olman gerekiyodu ? benim adet günüm yarın yada bugün dünkü test sonucum 5.3 çıktı yarın tekrar kan testi istedi dr bakalım inşallah geliyodur meleğimmm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…