Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

yok canım eşim gelmedi 1 aralık dönüş biletini gitmeden almışlardı ama erken gelebilirdi ama şimdi kesinleşmiş 1 aralık dönüş bende artık daha fazla uzatmak istemiyorum çünkü yurtdışı işi olmasaydı ben çoktan ameliyat olmuştum ekim sonunda.. şimdi 4 yada 5 aralıkta olurum diye düşünüyorum canım
ayy hayırlısıyla bi olda hemen iyleşş iyi sağlıklı beslen ve erkenden toparlanıppp bebiş hazırlıklarına başlıycan sendeeee :)

kızlaar selamlar nasılsınız?
Bir kaç haftadır girmedim kk ya benim bat 23 adt belirtilerim var ama bilemedim bakalım hayırlısı:)
morhan tebrik ederiiiim:)

ya aslında ben doktora kontrole muayene olmaya gittim ayın 5 inde olmam lazımdı . Hiçde aklımda değildi adetimin geçiktiği fln . Doktor muayenede rahim duvarların kalınlaşmış senin bi kan isticem dedi testi verdim ve sonucum 1 saat sonra çıktı gittim doktor gözün aydın diyince aglmaya başladım sonucum 178,39 çıktı. 2 gün sonra 2 katına çıkması gerekirken 490 çıktı 4 gün sonrada kesemizi gördük canım . İlk testte ne çıkmıştı senin ?

ayy hayırlısıyla bi olda hemen iyleşş iyi sağlıklı beslen ve erkenden toparlanıppp bebiş hazırlıklarına başlıycan sendeeee :)
inşallah canım benim ameliyat inşallah iyi geçerde Allahın izni ile bekleme sürecim kısalmış olur...

ayyy kızlar hava yağışlı uyku fena bastırdı :KK43:
aynen yaaa benimde öle bide bugun çok yoğunnn başım döndü artık

aminn aminn inşallah bende yarını bekliyorum canım kan testim tekrarlanıcak senin kaç çıktı kan testinn ?adetin geçti mi ?

ya aslında ben doktora kontrole muayene olmaya gittim ayın 5 inde olmam lazımdı . Hiçde aklımda değildi adetimin geçiktiği fln . Doktor muayenede rahim duvarların kalınlaşmış senin bi kan isticem dedi testi verdim ve sonucum 1 saat sonra çıktı gittim doktor gözün aydın diyince aglmaya başladım sonucum 178,39 çıktı. 2 gün sonra 2 katına çıkması gerekirken 490 çıktı 4 gün sonrada kesemizi gördük canım . İlk testte ne çıkmıştı senin ?

ayyy neee güzel canım sen 5 kasımdamı adet olman gerekiyodu ? benim adet günüm yarın yada bugün dünkü test sonucum 5.3 çıktı yarın tekrar kan testi istedi dr bakalım inşallah geliyodur meleğimmm :)

X