Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Bencede iyiki gelmisimm bisi sorcam telefon uygulamasini da yukledim yeni ama acilmiyo sizde de mi oyle yoksa sorun bende mi
bende giremiyorum canım telden[/QUOTE]
Boylede biraz zor oluyo ama neyse :)
Online konusunda hic bi bilgim yok canim benim nerden bakiliyo onu bile bilmiyorum

ya eşim 4 günlüğüne rusyadan geldiğinde o korundu dışarıya olan yöntemle evde kondom kalmamıştı iki kez oldu ama ben hep tetikteyim ya korkuyorum hemen kalktım ayağa banyo yaptım içim içimi kemirio kimseyede bişe diyemedim danışmadım adet olana kadar tetikte bekliorum

yok olmaz içini ferah tut önlemini almışnız zaten

bu belirtiler doğru mu karın ve bel agrısı var akşamlarıda çok bulantı oluyo ve sürekli aclık hissi var 3 gün geçmek bilmiyo nolur yardımcı olun hamile olma ihtimalim var mı korkuyorum

canım seni üzmek istemem ama psikolojik olarak da aynı belirtileri malesef ki yaşayabiliyoruz bizzat yaşadım ve hamileyim dedim hatta benim adetim düzenlidir ve öyle hissettiğim ay adetim birkaçgün gecikmeli olarak geldi. bu yüzden çok düşünmemeye çalış. kafanı bu konuyla ilgili boşalt. umarım hamilesindir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…