Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

defnecim ben 12 eylülde kürtaj olmuştum sonra ilk adetim ilaçla 26 ekimde oldu bu ay nasıl olur sence düzene girermi şaşırırmı ki gene

defnecim ben 12 eylülde kürtaj olmuştum sonra ilk adetim ilaçla 26 ekimde oldu bu ay nasıl olur sence düzene girermi şaşırırmı ki gene
ben kürtaj olmadım canım ama benim bile adetim düzene girmesi 2 ayı buldu ara kanamalarım çok olmuştu benim seninde muhtemelen +-3 gün oynar diye düşünüyorum

4616, member: 575349"]evet canım nisan ayında benim hazirana kadar ara ara kanamalarım devam etti...şükür bende kürtaja gerek kalmadı parçaları kendi kendine düşürdüm ilaç takviyesi ile[/QUOTE]
Gecmis olsun badefne kac ay
hoşbuldumm yeni arkadaşlar war heralde hoşgeldinz sizde :)
Eveet yeni bir arkadas geldii ve cok yabancilik cekiyoo uzun zamandir takip ediyorum ama yazmaya pek firsat olmamisti daha dogrusu cesaret edemedim herkes birbirini taniyor gibi sanki ben boole bi kenarda kalcam gibi :) ama biri sesime ses verdi cok mutlu oldumm

4616, member: 575349"]evet canım nisan ayında benim hazirana kadar ara ara kanamalarım devam etti...şükür bende kürtaja gerek kalmadı parçaları kendi kendine düşürdüm ilaç takviyesi ile

Eveet yeni bir arkadas geldii ve cok yabancilik cekiyoo uzun zamandir takip ediyorum ama yazmaya pek firsat olmamisti daha dogrusu cesaret edemedim herkes birbirini taniyor gibi sanki ben boole bi kenarda kalcam gibi :) ama biri sesime ses verdi cok mutlu oldumm[/QUOTE]
iyiki gelmişsin o zamann :)

iyiki gelmişsin o zamann :)[/QUOTE]
Bencede iyiki gelmisimm bisi sorcam telefon uygulamasini da yukledim yeni ama acilmiyo sizde de mi oyle yoksa sorun bende mi

4616, member: 575349"]evet canım nisan ayında benim hazirana kadar ara ara kanamalarım devam etti...şükür bende kürtaja gerek kalmadı parçaları kendi kendine düşürdüm ilaç takviyesi ile

Eveet yeni bir arkadas geldii ve cok yabancilik cekiyoo uzun zamandir takip ediyorum ama yazmaya pek firsat olmamisti daha dogrusu cesaret edemedim herkes birbirini taniyor gibi sanki ben boole bi kenarda kalcam gibi :) ama biri sesime ses verdi cok mutlu oldumm[/QUOTE]
yok yk yabancılık çekmezsin hoşgeldin aramıza

evet canım nisan ayında benim hazirana kadar ara ara kanamalarım devam etti...şükür bende kürtaja gerek kalmadı parçaları kendi kendine düşürdüm ilaç takviyesi ile
anladım canım bende ameliyattan önce kaza olmasından korkuyorum Allah korusun şu dönemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…