Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

bu belirtiler doğru mu karın ve bel agrısı var akşamlarıda çok bulantı oluyo ve sürekli aclık hissi var 3 gün geçmek bilmiyo nolur yardımcı olun hamile olma ihtimalim var mı korkuyorum
canım korkuyorum demişsin neden korkuyosun anlamadım..
birde herkesin hamilelik belirtisi farklı oluyo benimde çok tecrübem yok 5 haftalık bi gebelik yaşadım ondada hiç midem bulanmadı bi yerim ağrımadı sadece aşırı tuvalete çıkıyodum vede göğüslerim hemen şişmişti dokunamıyodum bıçaklar batıyodu..
Topik sahibi arkadaş aramızda en bilinçlisi ama oda izinde şuan giremiyor sanırım..

adet olmaktan korkuyorum hamile olmak istiyorum 1 sene olacak nerdeyse ama tık yok hala

gittim kaç kere hemde bende sorun yok eşimin sperm düşük ilaç kullanıyo bende bu ayda hamile olmazsam bi rahim filmi çektircem çektirdikten sonra hamile kalan varmış deniycem
burda rahim filmi çektiren bir sürü arkadaş var keşke şuan olsalarda sana cevap verseler..
bende bi myom var ameliyat olucam ihtisasımı o konuda yapıyorum canım bu günlerde

gittim kaç kere hemde bende sorun yok eşimin sperm düşük ilaç kullanıyo bende bu ayda hamile olmazsam bi rahim filmi çektircem çektirdikten sonra hamile kalan varmış deniycem
Benim başımdan da bir gebelik geçti 5 haftalık malesef kaybettim...bende de kasık ağrısı dışında hiçbir belirti yoktu kasık ağrısıda çok şiddetli değildi...ben geblikten sonra bir daha kalamadım bu ay anestesizili rahim filmi çekildim şükür iyi çıktı...hamilelik belirtileri arasında en sık kasık ağrısı gögüs hassasiyeti oluyor...mide bulantısı 2.aydan sonra başlıyormuş çoğu kişide...eşinin de sperm sayısını artırmak istiyorsanız keçiboynuzu kürü uygula baya faydası var canım

çok geçmiş olsun sanada inşallah tekrar olur kasıklarım agrıyo belim agrıyo ama adetten mi yoksa hamilelik mi çok merak ediyorum doktor bu ayda olmazsa rahim filmi dedi ama anestezisiz çok agrı olur dediler bende gerildim bayaa bii

Benim gittiğim hastane zaten anestezili çekiyormuş benimde acı eşiğim çok düşük zaten o yüzden iyi oldu anestezili bişi anlamadım...ama bazı arkadaşlar hiç ağrı falan hissetmemişler anestezisiz olduğu halde inş sende de öle olur....adet belirtileri ile hamilelik belirtileri çok benzer zaten bu arada adete kaç gün var senin...umarım seninkiler hamilelik belirtisidir...

adete 2 gün var benim ama karın agrım yok kasık agrım var ve karnımda gerilme var gaz gibi galiba tam tarif edemiyorum ve işte belimm inş hamileliktir

adete 2 gün var benim ama karın agrım yok kasık agrım var ve karnımda gerilme var gaz gibi galiba tam tarif edemiyorum ve işte belimm inş hamileliktir
inşallah hamileli belirtileri ama inşallah öledir sabah test yapsaydın belki çıkardı bazılarında çıkıyormuş çünkü

inşallah hamileli belirtileri ama inşallah öledir sabah test yapsaydın belki çıkardı bazılarında çıkıyormuş çünkü
eşim sakın yapma gününü bekle dedi :) oda bu ay çok yogun hissediyorum kesin hamilesin diyo inşallah dün aksam bi film izledim aglaya ağlaya öldüm istemsiz aktı yaş gözlerimden :) napıcamı şaşırdım artık

ağlama ağlama dicem ama olmuor biliyorum benimde 2 sene oldu deneyeli halen beklemedeyim mucize bekliyorum şuan...benim hamile kaldığım ay eşim rüyasında görmüştü belki senin de öledir

ağlama ağlama dicem ama olmuor biliyorum benimde 2 sene oldu deneyeli halen beklemedeyim mucize bekliyorum şuan...benim hamile kaldığım ay eşim rüyasında görmüştü belki senin de öledir
inşallah canım bu ay yogun hissediyorum diyo inşallah senin son durum ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…