Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım güzel yumurtaların olmuş inşallah tutar ben hiç kullanmadım o iğneleri yorum yapamıcam ama inşallah sonucu senin güzel olur

deneyelim :) :) hahahahaha kocam görse bu yazılanları beni siteden men eder kesin

öyle daha mı doğruymuş sperm az olanlar için

Nasil biseyki o? Diz dirsek yazmissin ama sonraki yorumunda da?

canım hiç olumsuz düşünme Rabbim hayırlısını versin inşallah dualarımız seninle...

benim bu pozisyonlara hiç kafam basmıyo

deneyelim :) :) hahahahaha kocam görse bu yazılanları beni siteden men eder kesin
hahahahahha

evet canım bana birebir dr um sölemişti ve önceki hamileliğimde denemiştim bu ayda yumurtlama dönemini bu şekilde değerlendirdim inşallah meleğim geliyodurrrr
inşallahh canımm :) bu ay olmazsa bi dahaki aya bende deneyim o zaman ama insallah bu ay olur iki gün kaldı inşallah bakalım :)

canım hiç olumsuz düşünme Rabbim hayırlısını versin inşallah dualarımız seninle...

benim bu pozisyonlara hiç kafam basmıyo

hahahahahha
bende anlamamıştım dr dediğinde diz dirsek demişti internetten araştırdım buldum sizde araştırın sperm yolunu kısaltıyomuş ki ben hissettim daha yakın olduğunu eminim sizde hissedeceksiniz bebiş için gidilen yolda hersey mübahh napalımmmm

ben şu ameliyatımı sağ salim hayırlısıyla atlatayımda canım inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…