Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım şifa bulursun inşallah gerilme bende hayatımda hiç kadın doğumcuya gitmediğim için bayan dra gitmedim sonra bu yaşadıklarım olunca mecburen erkek dra gittim ama açamam yapamam sanırken daha güvende olduğumu hissettim tabiki terslik yaşamasaydım bayan dra devam edicektim ama nasip bayan dr benim üstüme örtü bile örtmemişti onlarda hastalarına karşı rahat oluyor heralde ama 2 erkek drda üstüme koca çarşaf örttü :)

cnm çörek otu kürünü toplu yap sayfa başında tarifi yazıyor...folik asiti hangi saat olursa olsun aynı saatte al hergün...

Teşekkür ederim canım. sayfa başından baktığımda ayrıntılı tarih yoktu bende internetten baktıydım. bu iyi oldu. o zaman akşamdan akşama kullanayım ben folik asiti.

erkek doktorlar her zaman daha anlayışlı oluo zaten ama çok utanıyorum napıyım

ben adet gördüm canım.. bat 27 ekim ama bende pek umut yok ovulasyon günlerini boş geçirdik eşimin işinden dolayı yinede belli olmaz deyip beklicemm.. nasip..

Umutsuzluk yok cnm olacak bu göbeklere o bebişler dolacak ......

geçen ayda değerlendiremedik bu ayda böyle olunca biraz moralim bozuldu. bigün olacak inşallah hepimizin kötü düşüncelerden arınmaya çalışıyorum ama bu aralar moraller sıfır bende.. iş arıyorum bide hep bir sorun çıkıyor olmuyor. vardır herşeyde bir hayır diyorum ama işte zaman zaman karamsar oluyo insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…