Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

huu huu kızlar şekerler
evim güzel evime geldim çok şükür
sevgi_16 çok geçmiş olsun canım benim üzme kendini daha neleerrr görcen neler

ulan leyla hani hsg kolaydı anam ağladı ha vakum ha hsg bi tek fark hsg daha kısa sürdü ama ağrısı daha uzun sürdüdoktora söyledim vakum yaptılar korkuyom diye hsg ağrısız bi işlemdir dedi gördük anyayı konyayı
tüpleride açmış olduk dedi doktor bende kapalımıymışki dedim öyleymiş dedi. zati 3 erkek doktor etrafımdaydı ben yarı cıbıl annnaaammmm anlamadığım tüpler kapalıysa ben nasıl iki kez hamile kaldım gel çık işin içinden
eşimde kan tahlili verdi anti kardiolipin ıgm pozitif çıktı buda düşük sebebiymiş te Allahım ya bakim daha neler öğrencem

öptüm sizi şekerler artık bol bol gelirim

Hoşgeldin canım. Tüm sorunlar hal olduysa gelsin bebişler kız vallahi tüpler kapalıysa nasıl hamile kaldın büyük başarı Tebrikler

hoşbulduk cnm hallolan bişey yok kız sorunları buluyoz bir bir
herhalde o halde olmasaydım bak eminmisin gözlerini ovuşturda öyle bak derdim
Canim sorunları tek tek bulup halledin. En güzeli ya hiç sorun olmayipta yine de bebisine kavusamayan ben napayım oturup aglicam artık

cnm hoşgeldin, bitli valla cnm hsg ne kadar zor sa o kadar tıkanık diyolar ohhhhh açılmıştır iyice ama acı çekmene üzüldüm geçmiş olsun .....peki kuzum o düşük sebebi için ne yapacaklarmış?

iyidir cnm işte yuvarlanıp gidiyozkeşke gelseler artıkta onlar yuvarlansa dimi
Aynen walla Bn bgn tahlil sonuclarmi gostermk icin doktora gidicem de gitmsken yumoslarima da bi baksn henz catlamadi ama sancm var hafif. Muhtemelen 15. Gun catlik benimkiler ama bu sorun mu onu sorucam doktora cnku bnm adetim zaten 26 gnde bir adet oluyorum bu de luteal fazim 11 gun falan dmk. Of ne karmasikmis bu isler

sorma cnm ya eskiden bişey bilmiyorduk kafamız rahattı herşeyi öğrendik daha mı kötü oldu ne

Hakkaten ya aman ole mi aman bole mi Nyse doktr hanim
Versn bakalim cevabi her seyi biz dusunceksek onlar ndn okudu dmi
GEÇEN EN SON DEVLETTEKİ DOKTORUMA GİTTİM BİRŞEYLER SORDUM KADIN BUNLARI NERDEN BİLİYORSUN DER GİBİ BAKTI SONRADA DEDİMKİ BİR DOĞURTMADIĞIM KALDI DOKTOR HANIM SAĞOLSUN BU GELMEYEN BEBEK BANA HERŞEYİ ÖĞRETTİ DEDİM ....ÇOK GÜLDÜK

Canim sorunları tek tek bulup halledin. En güzeli ya hiç sorun olmayipta yine de bebisine kavusamayan ben napayım oturup aglicam artık
ağlama şekerim ağlama ben 1 sene uğraştım doktorum çıldırcaktı bana soruyodu sen niye hamile kalamıyosun diye şimdide kalıyoz öcü görmüş gibi kaçıyolar
şekerim tahlil sonuçlarını fln hepsini toplayıp öyle gitcez doktora. eşimin kandada problem var sanırım e böyle sorun yaşamamız normal bizim dedim sonunda yani
benim doktor internette çok gezipte herşeyi öğrenme dedi bana

ayyy artık tedavi etsinler yeter ama dimi...........kız bunaldım doktor doktor gez ALLAH dermansız dert vermesin görmek istemiyorum doktor artık..........herşeyi öğrendikte iyimi ettik bilmiyorum ....yengem hamile kız gitti kan tahlili yaptırdı 10 gün sonra gitti keseyi gördü kalp atışlarını duydu MAŞALLAH....ben olsam herhalde hergünüm doktorda geçer iyi etmedik sanki herşeyi öğrenmekle

ammaaannn karman çorman işler bunlar. annem sonuçlar için bişey çıkmaz inşallah diyo öyle deme dedim bişey çıksın o bişeyin tedavisinide yapabilsinler. çocuklarımın niye düştüğünü bulamadıklarını düşünsene psikolojiyi boşver vücut nasıl dayansın.walla 2.den sonra sarktığımı hissediyorum

evet aynı fikirdeyim bişey bulurlarsa çözüm bulmak kolay olur......inan ilaçlar kürler folik asit aldı kilolar başını gidiyor valla.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…