Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

yuh yani tamam olurda böyle şeyler ama ev hanımına nazın geçer çalışan hanım ancak işini yetiştirir hafta sonu.............
yanii dimi bide ne bilim ya ben abimlere gideceğim zaman eşini ararm yinede ewin müsait olup olmayanı bayandr çünkü bunlar hep eşimi ararlar onada sinir oluyorm

---fbtl--------------------------------5 EYLÜL------------------beklemede---24
---Smileworld-----------------------11 EYLÜL-----------------beklemede
---PaytiPo----------------------------12 EYLÜL----------------beklemede
---dududada-------------------------13 EYLÜL----------------beklemede
---papatyak10-----------------------13 EYLÜL----------------beklemede
---OxyGen----------------------------15 EYLÜL----------------beklemede

hanımlar yokmu güzel haberleriniz?

çalışmayı canım macuna bitene kadar dewam bu macunun süresi 2 aymış ama bu ay olmazsa ikinci ay kullanmıım diom bu macunu ya direk göbek yaptım çok moralim bozuk
kuzum hamiş kalsak zaten kilo alacağız en azından toplu veririz takma kiloyu kafana bence ikinci ay da kullan onu.....hem sen çalışmayı niye kesiyorsun kuzum adete yakın çoook hamiş kalan var bak yengem adetten 17 gün sonra memleketten dönmüş sonrada adet görmemiş yani adete yakın hamiş kalmış....şimdi doktor 5 haftalık diyor ama ultrasonda 2 haftalık demişler en fazla:)

Biran önce cumartesi gelse :) keşke bat gününe kadar memleletten gelmeseydim burda zaman geçmiyor pöfff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…