Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

evet aynı fikirdeyim bişey bulurlarsa çözüm bulmak kolay olur......inan ilaçlar kürler folik asit aldı kilolar başını gidiyor valla.........
Allah sonumuzu hayır etsin ne diyelim. cnm ben kaçar annemde 1 ay kalmışım:eek: eve geldim başım rahatladı valla ya:KK22: bi kaç gün dinleniyim sonra gelsin temizlik:KK71:

GEÇEN EN SON DEVLETTEKİ DOKTORUMA GİTTİM BİRŞEYLER SORDUM KADIN BUNLARI NERDEN BİLİYORSUN DER GİBİ BAKTI SONRADA DEDİMKİ BİR DOĞURTMADIĞIM KALDI DOKTOR HANIM SAĞOLSUN BU GELMEYEN BEBEK BANA HERŞEYİ ÖĞRETTİ DEDİM ....ÇOK GÜLDÜK:KK70:
Aynen bn de kntrole gittigm zaman kadn bisuru soru sordu iste hangi gnler ilskiye girmen gerektgni bilio msn falan ddm evet biliyorum:KK48: Snra ates olcme yontemndn falan bahsettm ymrtlama donemini blmak icn falan kafn da hepten sasti bu manyak nie geldi die:KK49:

Ya kizlar biliyorum cook alakasiz olacak ama evimize supurge alcaz da bi trlu karar veremiyorum hangisi iyidir diye. Kullanip da memnun oldugunuz var mi?

Aynen bn de kntrole gittigm zaman kadn bisuru soru sordu iste hangi gnler ilskiye girmen gerektgni bilio msn falan ddm evet biliyorum:KK48: Snra ates olcme yontemndn falan bahsettm ymrtlama donemini blmak icn falan kafn da hepten sasti bu manyak nie geldi die:KK49:
:KK70::KK70::KK70: ay kusura bakma arkadaşım ya kendi başımıza ördüklerimizi bir bilseler

ağlama şekerim ağlama ben 1 sene uğraştım doktorum çıldırcaktı bana soruyodu sen niye hamile kalamıyosun diye:KK53: şimdide kalıyoz öcü görmüş gibi kaçıyolar:KK12:

şekerim tahlil sonuçlarını fln hepsini toplayıp öyle gitcez doktora. eşimin kandada problem var sanırım e böyle sorun yaşamamız normal bizim dedim sonunda yani:KK57:

benim doktor internette çok gezipte herşeyi öğrenme dedi bana:KK71::confused:
geçmiş olsun arkadaşım doğru söylemiş sonra onlar ne iş yapacaklar

X