Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ay ne bilim adam öle dedi ama bakarz artık duruma göre

bana kalırsa hsg değil de çektirmişken anestezili histeroskopi çektir.onda daha detaylı oluyor sorun varsa doktor anında görüp müahale ediyor. benim mesela tüplerim dardı ve yapışıklık varmış hsg ile farkedilmedi histeroskopi ile farkedildi ve yapışıklık alındı tüpler de genişletildi.

benim doktor hsg bile çekilme diyor ben nisan ayında kimyasal gebelik yaşadım sorun olsa gebe kalamazdın diyor kafamı iyice karıştırdı canım

Merhaba arkadaşlar ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun

Bende yumurtlama döneminde kontrole gittim doktor çok iyi her iki tarafta çok iyi gelişmiş dedi degerlendir bu günleri dedi . dediği gibi yaptım ama bu günlerde eşimle problemlerim var gereksiz bi konu yüzünden tartışıyoruz çok strese giriyorum sürekli üzülüyorum bunun ne gibi etkileri olur acaba

Bide çok kasık ve göğüs ağrısı çekiyorum doktorum bunun iyi olduğunu söyledi var mı benim gibi bi durum yaşayan ?

yumurtladığına işaret cnm o belirtiler galiba.... bazı aylar bendede çok şiddetli oluyor tabi adete çok yakınsada hamilelik belirtiside olabilir....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…