Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

senin geç yumurtladığın kesin gülüm ama bence adetten sonrada yumurtluyosundur hiç baktınmı o zamanlarda?.....evet bir gün önce olmuştu nasip tabiiii doğru:KK43:
yok canım ben hep 10.gününden başladım teste çift çizgiyi görünce de bırakıyorum bir daha yapmıyorum

bu sefer adet bitiminden başlayım o zaman belki de hemen arkasıdır...gerçi doktor kontrolunde 3 4 ay devam ettiğimde hiç böyle birşey dememişti
cnm o gün bir islam aliminin yazısını okudum çocuk isteyenlerle ilgili ve şöyle diyordu:bayanların temizlendiği gün ki hafta erkek çocuğu,sonraki ay ortası da kız çocuğu ana rahmine ulaşır.........bu beni çok düşündürdü yani demek oluyorki bu kadar çok erkek çocuğu varsa kadınlar adet bitimi yumurtluyor :)

cnm o gün bir islam aliminin yazısını okudum çocuk isteyenlerle ilgili ve şöyle diyordu:bayanların temizlendiği gün ki hafta erkek çocuğu,sonraki ay ortası da kız çocuğu ana rahmine ulaşır.........bu beni çok düşündürdü yani demek oluyorki bu kadar çok erkek çocuğu varsa kadınlar adet bitimi yumurtluyor :)
yani ayetten o çıkıyor benim ve eşimle evlendiğimizden beri içimize doğan bizim erkek çocuğumuz olacak diyorum belki de içime doğuyordur dediğini uygulayacağım canım teşekkürler:KK68::KK68:

kız ALLAH iyiliğini versin göğüs şişliği ve akıntımdan anlıyorum kuzum:))))

demek bnm göğüs ağrım o yuzdendi şimdi geçti :)

bu arada kesin bu ay da hamile değilimdir diye dün gittim kan bağışı yaptım.ama bir yanım da acaba mı diyor.umut fakirin ekmeği modundayım :) öyle birşey varsa bir zararı olmaz değil mi???

yani ayetten o çıkıyor benim ve eşimle evlendiğimizden beri içimize doğan bizim erkek çocuğumuz olacak diyorum belki de içime doğuyordur dediğini uygulayacağım canım teşekkürler:KK68::KK68:
oyyyy gelsin yiğenim artık İNŞALLAH annesi bak temizlenince uygula bu testleri tamammı sonra leyla teyzesi çok seviniir gelişine:KK68:

demek bnm göğüs ağrım o yuzdendi şimdi geçti :)

bu arada kesin bu ay da hamile değilimdir diye dün gittim kan bağışı yaptım.ama bir yanım da acaba mı diyor.umut fakirin ekmeği modundayım :) öyle birşey varsa bir zararı olmaz değil mi???
RABBİM nasibi olan melekleri 40 gün korurmuş bişey olmaz İNŞALLAH cnm........akıntıda olur bak dikkat edersen anlarsın kuzum bizde artık kıdemli olunca öğrendik bu halleri:)

İnşallah canım.bakalım reglm e 10 gün kaldı. Allah hayırlı zamanda hayırlısını versin hepimize tabiki vakti gelince oluyor herşey ama mutlu haberi de buraya yazıp sizinle paylaşmak için de sabırsızlanmıyor değilim :)

İnşallah canım.bakalım reglm e 10 gün kaldı. Allah hayırlı zamanda hayırlısını versin hepimize tabiki vakti gelince oluyor herşey ama mutlu haberi de buraya yazıp sizinle paylaşmak için de sabırsızlanmıyor değilim :)
cnm listeye ekledim ismini İNŞALLAH gebe kalır bize mutlu haberi verirsin cnm....bu arada ne kadardır istiyorsunuz cnm?

kızlar selammlar.. Dün doktora gittim akıntım varmışş fitil verdi :KK43: Sanırım bunu kullanırken ilişki yasak. Bu ayı kesin boş geçiyorum :KK43:

eşim cumrtesi test verecek yine istemiş doktor çünkü ameliyat için iki test gerekmiş değerler düşerse kesin ameliyatmış ama düşmüyorsa vitamin takviye vereceğiz demiş....her kafadan bir ses misali her doktor ayrı konuşuyor işte......
hayırlısı olsun tatlım belli olsunda bi ay önce sonra farketmez

Doğru düzgün açıklama yapmadı, bebek düşündüğümüzü söyledim folik asit yazıyorum o zaman dedi.. Bu kadar ...

X