Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Merhaba ben katilsm olur mu. 27 aylik evliyim. İlk bebegim 6 ay once karnimda oldu. Suan 7 haftalik hamileyim.cikolata kistim ve prolaktin problemim vardi cok sukur rabbim nasip etti.ins hepiniz bu guzel duyguyu yasarsiniz.darisi basiniza. Allahim kucaginizi bos koymasn.

size çok etkilendiğim bir şey anlatayım......tarih çok eski levent kırca çok kişilik olarak beğenmem ama bu olacak o kadar programının popüler olduğu yıllarda bir röportajı vardı işte evlilik üzerine bir örnek verdi:evimde hem kedi hem köpek besliyorum sizce anlaşması mümkün mü bu hayvanların?evet mümkün eğer biri diğerinin iradesini kabul ederse gül gibi geçinirler nitekim öyle de oldu...işte evlilikte böyle birşey diye yazıyordu röportajın ilerleyen satırlarındada eğer mutlu bir evlilik yaşamak istiyorsanız üstünlük savaşını sonlandırın diyordu ama bir tarafın bunu başlatması gerektiğini de ekliyordu .......

1 yil oluyor bebek calismaya baslayali ve pko oldugunu ogreneli.1 ay once klomene basladim.ilk klomen denemesi basarisiz.bugun 3.gunum ve muayeneye gidecegim.daha yeni basladik ama insanin sabrini cok zorluyor.
buradaki arkadaslarin yorumlarini okudukca onlarin duygularini paylasmak guzel oluyor. Her ne kadar hep iyi haberler beklesek de bazen arkadaslarimizin dertlerine ortak olmak,destek olmak da insana kendini faydali hissertiriyor.
Rabbimiz gonullerimizdekilerini hakkimizda hayirli eylesin.hakkimizda hayirli olanlara da gonlumuzu razi etsin

Merhaba ben katilsm olur mu. 27 aylik evliyim. İlk bebegim 6 ay once karnimda oldu. Suan 7 haftalik hamileyim.cikolata kistim ve prolaktin problemim vardi cok sukur rabbim nasip etti.ins hepiniz bu guzel duyguyu yasarsiniz.darisi basiniza. Allahim kucaginizi bos koymasn.
hoşgeldin cnm MAŞALLAH ALLAH kucağına sağlıkla almanı da nasip etsin.....

1 yil oluyor bebek calismaya baslayali ve pko oldugunu ogreneli.1 ay once klomene basladim.ilk klomen denemesi basarisiz.bugun 3.gunum ve muayeneye gidecegim.daha yeni basladik ama insanin sabrini cok zorluyor.
buradaki arkadaslarin yorumlarini okudukca onlarin duygularini paylasmak guzel oluyor. Her ne kadar hep iyi haberler beklesek de bazen arkadaslarimizin dertlerine ortak olmak,destek olmak da insana kendini faydali hissertiriyor.
Rabbimiz gonullerimizdekilerini hakkimizda hayirli eylesin.hakkimizda hayirli olanlara da gonlumuzu razi etsin
amin cnm aramıza tekrar hoşgeldin bizler hepimiz iyiniyetli güzel dostluklar kuruyoruz senide aramızda görmek isteriz...

tam olarak onunlada böyle konuşuomusun bebekten önce başka şeyler war o zaman konuşulması gerkn sen sabırlı ol üstüne gitme üstlerine gittikçe daha beter oluolar
eşimle oturup konuştum bu meseleleri, ama hep inkar ediyor ben senin dediğini yapıyorum der. hep senin dediğin oluyor der. ve hep ben anlayış gösteriyorum. eğer o adım atarsa inat etmem barışırım. ama şuan ki durumum çok berbatım.

inan bana seni o kadar çok iyi anlıyorum ki ........bazı erkeklerin aile hayatları yani anne baba ilişkileri evliliklerini çok etkiliyor mesela benim kayınbabam kayınvalidemin sözünden çıkmaz otoritesi vardır ama kimse annenin sözünden çıkmadığını buna bağlı olarak ta çok hata yaptığını düşünür....eşimde rol model olarak asla babasını almaz yani böyle osmanlı erkeği gibiyim havalarında olurdu hala da bazı konularda öyledir.......bende bunu sindirmekte zorlandım ama benim ailemdede durum aynı olunca aslında babamın hata yaptığını bu kadar kadın ağzına bakmamalı diye bende bu durumu kabullendim tabiki zorlandığım beni hiçe sayıyor dediğim çok zaman oldu ama inan bir gün baba olunca değişecekler ben böyle teselli buluyorum bu konuda tabi....çünkü bende eşimle mutluyuım ve iyi geçiniriz normalde ilişkimiz güzel......sende biliyorsun ki hayatımızda bizde dahil kimse mükemmel değil kabullenmek insana daha kolay gelmez ama olursa hayat daha kolay.............
ben herşeyde tabiki benim ağzıma baksın istemem, zaten bakmaz. ama bir oturup dinlesin neden olmayacağını söylesin. ama direk benim söylediğim bazı şeylere olmaz hayır der. bu konuyu konuştuk tamam demeyeceğim anlamaya çalışacağım dedi. ama alışkanlıktanmıdır arada yapıyor. bende her lafın başında uyarmak zorunda kalıyorum direk hayır demeden önce bir dinle düşün diye. böyle işte.

ikinize de değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. çok faydalı oldunuz, zamanınızı ayırıp okuyup cevap verdiniz. teşekkür ederim.

mutlaka barışırız ama ben halaa hazmedemiyorum. kendimi yorgun hissediyorum. sanırım bir süre sessiz sedasız evde hayalet gibi dolanırım. alttan almak için zamana ihtiyacım var.

Teyzeleri olarak bizler de dua edelim meleginize...

eşimle oturup konuştum bu meseleleri, ama hep inkar ediyor ben senin dediğini yapıyorum der. hep senin dediğin oluyor der. ve hep ben anlayış gösteriyorum. eğer o adım atarsa inat etmem barışırım. ama şuan ki durumum çok berbatım.

ben herşeyde tabiki benim ağzıma baksın istemem, zaten bakmaz. ama bir oturup dinlesin neden olmayacağını söylesin. ama direk benim söylediğim bazı şeylere olmaz hayır der. bu konuyu konuştuk tamam demeyeceğim anlamaya çalışacağım dedi. ama alışkanlıktanmıdır arada yapıyor. bende her lafın başında uyarmak zorunda kalıyorum direk hayır demeden önce bir dinle düşün diye. böyle işte.

ikinize de değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. çok faydalı oldunuz, zamanınızı ayırıp okuyup cevap verdiniz. teşekkür ederim.

mutlaka barışırız ama ben halaa hazmedemiyorum. kendimi yorgun hissediyorum. sanırım bir süre sessiz sedasız evde hayalet gibi dolanırım. alttan almak için zamana ihtiyacım var.
Tabiki zamana ihtiyacın var ayrıca bu konuda ki düşüncelerinde hislerinde haklısın bende aynı şeyleri hissetmiştim sadece zamanla düzelir ve kendini yıpratma diyorum inan bana çok düzelir sen bile şaşırırsın ....umarım faydalı olmuşumdur.........

Tabiki zamana ihtiyacın var ayrıca bu konuda ki düşüncelerinde hislerinde haklısın bende aynı şeyleri hissetmiştim sadece zamanla düzelir ve kendini yıpratma diyorum inan bana çok düzelir sen bile şaşırırsın ....umarım faydalı olmuşumdur.........
biz hep mutlu bir çift olduk elbette aşacağız, çok faydalı oldu canım teşekkürler tekrardan.

canım 2 yıl zaman tanıdım ilk etapta birlikte karar verdik şuan düşünmeyelim diye sonra yine eşim kpss ye hazırlanıyorum diye istemedi. şimdi hiç bir engelimiz yok maddi durumumuz iyi. evi alacak paramız var sadece 30 milyar eksik ne kredi çekmek istiyor ne de işyerinden almak istiyor. paranın tamamını nakit borçsuz hazırlamak istiyor. 135 civarında beğendiğimiz evler. ev gösteriyorum ya beğenmiyor ya bahane buluyor. ev de almak istemiyor anlayacağınız onuda seneye erteledi. her şeyi o çok iyi biliyor her şeye kendi karar veriyor. bu durumdan da muzdaribim zaten.
eşimi çok seviyorum. hiç bir sorunumuz yok haricen ama hep ben alttan alıp hep ben sabretmek istemiyorum hep onun dediği olsun istemiyorum artık. benim düşüncelerimin bir değeri yok onun gözünde sanki. bu durum beni çıldırtıyor.
Canim erkekler bazen malesef anlayissiz olabiliyor. Biz bir cok konuda daha hassasiz, ama onlarn gozunde onlar hep hakli. Cocuk meselesni otrup konusun gerxekten istiyor mu yoksa oyaliyor mu napiyor. Ama vurup kirip cekip gitmekle olmaz ki, sen esinle sakince konusmayi dene. Kendine de sakin eziyet etme yemeyerek ya da kendni odaya kapatarak. Bizler miniklerin annesi olmayi dusunurken guclu durmamiz lazim, ne olrsa olsun. Elni yuzunu yika hatta suslen puslen. Sahsen bnm ne zaman canim sikkin olsa suslenip aynaya bakip cok guzel oldum lan demek iyi gelir:KK48: Guzel seyler dusun, her sey eninde sonunda guzel olacaktir.

Canim erkekler bazen malesef anlayissiz olabiliyor. Biz bir cok konuda daha hassasiz, ama onlarn gozunde onlar hep hakli. Cocuk meselesni otrup konusun gerxekten istiyor mu yoksa oyaliyor mu napiyor. Ama vurup kirip cekip gitmekle olmaz ki, sen esinle sakince konusmayi dene. Kendine de sakin eziyet etme yemeyerek ya da kendni odaya kapatarak. Bizler miniklerin annesi olmayi dusunurken guclu durmamiz lazim, ne olrsa olsun. Elni yuzunu yika hatta suslen puslen. Sahsen bnm ne zaman canim sikkin olsa suslenip aynaya bakip cok guzel oldum lan demek iyi gelir:KK48: Guzel seyler dusun, her sey eninde sonunda guzel olacaktir.

haklısın canım, bu dediklerinin farkındayım ve ben hep pozitif düşünen biriyim çevreme hep akıl veririm olumlu düşünmede. eşimle hep konuşurduk tamam artık zamanı geldi yapalım dedik birlikte karar verdik o hazır olana kadar bekledim. ama konuşunca tekrar soracağım gerçekten bir bebek sahibi olmak istiyor mu istemiyor mu? ama şuan ben hazırlıklı değilim kendimi hazır hissetmem lazım.

yorumların için çok teşekkürler canım, söyledikleriniz benim için çok kıymetli daha çabuk toparlanmama yardımcı olacak eminim.

• Beğen
Reactions: BBD
kızlar eşim mesaj attı, özür diledi :)) sen haklısın bunları konuşmuştuk böyle yapmamalıydım dedi :))
bende uzatmamak için boşver önemli değil, evde konuşuruz dedim. iyice konuşacağım eve gelince. :))

bi toparlanayım duş alayım, salaş halimi bi atayım :))

kızlar eşim mesaj attı, özür diledi :)) sen haklısın bunları konuşmuştuk böyle yapmamalıydım dedi :))
bende uzatmamak için boşver önemli değil, evde konuşuruz dedim. iyice konuşacağım eve gelince. :))

bi toparlanayım duş alayım, salaş halimi bi atayım :))
canım çok sewindim hadi kalkk hazırlan hemen sakin sakin konuşunn :KK68::KK68:

canım çok sewindim hadi kalkk hazırlan hemen sakin sakin konuşunn :KK68::KK68:

sağol canım :KK66: 7 den sonra gelecekmiş :)
sizin olumlu yorumlarınızı almasam uzatırdım bu meseleyi, hala kırgınım ama bunu telafi edebilir sanırım. bende aşırı tepki gösterdim farkındayım. bu ay olmazsa ertesi aya sarkacak diye düşündüm. sağlık olsun önemli olan bizim mutluluğumuz. İnşallah Allahım nasip eder. ama eşimi hazırlamam lazım babalık olayına. onunda çok istemesi lazım :) sadece benim istememle olmuyor.

daha 3 aylık evlenen eşimin abisinin oğlu var. sanırım gelinimiz hamile olabilir. onların adına sevindim ama bir yandan da üzüldüm bizim kaç yıl geçti düşünmedik. eşime amca diyen kişinin çocuğu olacak sanırım bu da zoruma gitti.

eşimle abisinin arasında çok yaş var. abisinin çocuğuda eşimden 3 yaş küçük.

X