Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kızlar mersinden evimi getireceğim hemen hemen 2 aya kadar ama bişey soracam şu an kaynımın oturduğu evde oturuyoruz ve bu eve taşınmayı düşünüyoruz duvarları silecektim ama taşındıktan sonramı silsem öncemi karar veremedim....taşınma esnasında kirlenirmi ki duvarlar:)

kızlar mersinden evimi getireceğim hemen hemen 2 aya kadar ama bişey soracam şu an kaynımın oturduğu evde oturuyoruz ve bu eve taşınmayı düşünüyoruz duvarları silecektim ama taşındıktan sonramı silsem öncemi karar veremedim....taşınma esnasında kirlenirmi ki duvarlar:)

oyyy duvar silmek insanı öldürüyor ya.taşınma esnasında kirlenmiyor tatlım.ben taşınmadan önce evi temizlemeye gittiğimzde silmiştim.ertesi gün de eşyalar geldi

oyyy duvar silmek insanı öldürüyor ya.taşınma esnasında kirlenmiyor tatlım.ben taşınmadan önce evi temizlemeye gittiğimzde silmiştim.ertesi gün de eşyalar geldi
öylemi diyorsun bizim daha önce oturduğumuz evler saten duvar değildi ama burda hep öyle silmem lazım ama işte evden sonramı diye düşündüm haklısın önce silsem daha iyi olur herhalde

iyiyiz cnm benim sen nasılsın .....nasıl gidiyor mercimeğinle aran nasıl ......

oyyyy kimleri görüyorum kimleriii naber canımcımm nasılsın

İyiyiz canlar minnoş iyi de ben çok iyi değilim çok zorluyor derlerdi ikinciler de hakikatten öyleymiş çok zorlanıyorum. Troit şeker tansiyon idrar yolu enfeksiyonu diş mantar oyyy... bulantı arada oluyor çok ilaç iliyorum. Buna da şükür en azından bebeğim iyi şşükürler olsun.

ziler nasılsınız nasıl gidiyor bakalım.?

canım bence de taşınmadan silmen daha iyi olur eşya taşınırken batmaz neden batsın ki.

öylemi diyorsun bizim daha önce oturduğumuz evler saten duvar değildi ama burda hep öyle silmem lazım ama işte evden sonramı diye düşündüm haklısın önce silsem daha iyi olur herhalde
aynen önce silsen daha iyi olur canım benim. çok zor iş valla Allah yardımcın olsun.

bende evi inceden bir temizlik yapmam lazım ama ters br harekette yapmak istemiyorum ne olur ne olmaz diye. temizliğe girince çok hırpalıyorum kendimi hepsi bir anda oluversin istiyorum.

kızlar bu arada hormon testlerimin sonucunu daha yeni aldım. doktorla görüştük hiç bir sıkıntı yokmuş tüm değerler normalmiş. doktor gebe kalırsan gelirsin muayneye dedi. bu ay olur inşallah ay sonunu iple çekiyorum.

X