Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

cnm hadi hayırlısı olsun İNŞALLAH vesile olur ilaç ...gerçi galiba hamiş kalmanda sıkıntı yok Allah bu sefer tamamına erdirir İNŞALLAH...........
yok bu konuda hiç sıkıntı çekmedim bu sefer kısmet olurmu bilmem sadece tekrar kaybetmekten korkuyorum o çok kötü Allah kimseye yaşatmasın

peki sen pıhtılaşma testlerini yaptırdın mı genlerde sıkıntı var mı factor v factor ıı mtfrh falan bunlara bakıldımı bende pıhtılaşma var iğne kullanıcam hamilelik olursa coraspin alıyorum hergün protein s ve c benim normal değerlerdeydi ama iki genimde heterozigot var yani pıhtılaşmaya eğilim artıyo buna göre bir sürü şey yaptırdım bende Allah yardımcımız olsun şimdi beklemedeyim hamile kalırız inşallah sağlıkla tekrardan geçmiş olsun
cnm tahlilleri verdik sonuçları bekliyoruz. ona göre yolumuza bakcaz artık. sanada geçmiş olsun canım:KK25:

İyi aksamlar kizlar morallerim çok bozuk ya hamile kalmadan zayıflamaya calisyrm ama yok olmuyor 1 aydır spor yapyrum ekmek ve seker tuketmyrum bol su iciyorum ama tik yok 69 la başladım ve 71 olmak uzereyim :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61: neden olabilir sizceee
cnm hiç sıkma canını. doktorum son gittiğimde anlattı kadın 100 kiloyla hamile kalıyo çok rahat geçiriyo 6-7 tane doğuruyo hiç bişey olmuyo sende iyisin herşey normal ama olmuyo bazen hiç bişey anlamıyorum diyodu:KK47: acaip işler bu işler kasmamk lazım:KK19:

hayırlı sabahlar hanmılarr nasılsınız ne güzel hamilelerimiz çoğalmız ben uğramayalı darısı başımıza inşaaallah
cnm gittinmi dediğim doktora:KK69:

neden benim de olmuyor hala 7 ay oldu :KK43:
daha emekliyosun canım hele dur sabret:KK75:

benimle dertleşek kimse yok mu bu koskoca sitede şiştim ama artık ya :KK43:
şekerim anlat derdini ortaya balıklama dalarız biz sıkmayın bu kadar yaa:confused:

X