Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

7 aydır hamile kalamıyorum o ayrı sınavı kazanamıyorum o ayrı off off peki senin neyin varr

7 ay çok uzun bi süre değil hayırlısıyla olur inşallah hastaneye gittin mi ?

Bende 10 aylık evliyim iki defa hamile kaldım ve düşük yaptım sebebi bulunamıyor ve tekrar hamilee kalmaya korkuyorum ama istiyorum da

7 ay çok uzun bi süre değil hayırlısıyla olur inşallah hastaneye gittin mi ?

Bende 10 aylık evliyim iki defa hamile kaldım ve düşük yaptım sebebi bulunamıyor ve tekrar hamilee kalmaya korkuyorum ama istiyorum da
ayy o da zormuş ya allah yardımcımız olsun doktora sadece ilk düşündüğüm zamanlarda gitiim sorun yok dedi sonra bir kere daha gittim 7 ay çok uzun değil dedii

ayy o da zormuş ya allah yardımcımız olsun doktora sadece ilk düşündüğüm zamanlarda gitiim sorun yok dedi sonra bir kere daha gittim 7 ay çok uzun değil dedii

evet çok zor hamile kalınca bitmiyor sorunlar başlıyor çok yıprattı beni inşallah ikimizde birlikte gebe kalırız sorunsuz geçirirz AMİİİİİNNNNNNN :)

Of kızlar iki gündüe olmadık zamanlarda midem bulanıyo şu an da öyle. Öğlen yemeği yedim dışarda midem bulanıyo şimdi. Adetim cumartesi günü inşallahh hamileyimdir

• Beğen
Reactions: BBD
X