Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

iki aylıktı canım. sanada geçmiş olsun cnm. daha önce geçirdiğim ayrı test bu ayrı cnm ya. toxoplazma benimde negatif ama anti rubella ıgg de ıgm de pozitif. ıgg önceden geçirdiğini ıgm şimdi geçiriyo olduğunu gösteriyomuş. bide protein c düşük çıktı

peki sen pıhtılaşma testlerini yaptırdın mı genlerde sıkıntı var mı factor v factor ıı mtfrh falan bunlara bakıldımı bende pıhtılaşma var iğne kullanıcam hamilelik olursa coraspin alıyorum hergün protein s ve c benim normal değerlerdeydi ama iki genimde heterozigot var yani pıhtılaşmaya eğilim artıyo buna göre bir sürü şey yaptırdım bende Allah yardımcımız olsun şimdi beklemedeyim hamile kalırız inşallah sağlıkla tekrardan geçmiş olsun

kızlar saçımı boyatacağım kuaförün biri bana bakır muhteşem olur diyor ama ben koyu saçı seviyorum uzun zaman kızılda kullandım o da çok yakışıyor ama sarı soluk gösteriyor ve çabuk sıkılıyorum sizce?
Bakir hastasi olarak bakir yaaap diorum:KK51: Ama resmni goreblsydm daha mantkli yorum yapablrdm:KK51:

İyi aksamlar kizlar morallerim çok bozuk ya hamile kalmadan zayıflamaya calisyrm ama yok olmuyor 1 aydır spor yapyrum ekmek ve seker tuketmyrum bol su iciyorum ama tik yok 69 la başladım ve 71 olmak uzereyim :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61: neden olabilir sizceee

İyi aksamlar kizlar morallerim çok bozuk ya hamile kalmadan zayıflamaya calisyrm ama yok olmuyor 1 aydır spor yapyrum ekmek ve seker tuketmyrum bol su iciyorum ama tik yok 69 la başladım ve 71 olmak uzereyim :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61: neden olabilir sizceee
Bana da bu ay aynsi oldu cnm durup dururken kilo aldm ve su an vermeye calsisiorm:KK12: Hatta su an spordan yaziorm hop
Bir kiii

:KK1::KK43::KK43::KK43::KK43:Nasıl yapiE="BBD, post: 36822513, member: 104208"]Bn yarn ayran detoksu yapcam tatlim iki gn suruo. Iki kilo verdiriomus. Bi kere yapmstm cdden fark etmsti. Ya bismillah diyip yarn baslicam[/QUOTE]
Nasil yapılıyor benimde acilen biseylet yapmam lazım

X