Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

merhaba kızlar :KK52:sanırım bnde anne adayıyımm yaklasık 10 gün sonra test yapıcam bakalım :KK68: birde folik asidi hamilelik öncesi kullanın yazmıs polyanna23 konu sahibi zaten hamileliğin ilk aylarında doktor vermiycek mi ?
bu arada topikin hayırlı olsun tatlım :KK15:
hoşgeldin cnm umarım 10 gün sonra çok mutlu olursun güzel haberlerle......cnm bana doktor hemen başladı folik asiti bu 3. ayım kullanıyorum hamilelik önceside kullananlar var ....galiba hormonlarımızı dengeliyor bir sakıncası olmaz yani.....listeye ekliyorum senide:)

merhaba kızlar :KK52:sanırım bnde anne adayıyımm yaklasık 10 gün sonra test yapıcam bakalım :KK68: birde folik asidi hamilelik öncesi kullanın yazmıs polyanna23 konu sahibi zaten hamileliğin ilk aylarında doktor vermiycek mi ?
bu arada topikin hayırlı olsun tatlım :KK15:
hoş geldin arkadaşım inşallah hayırlı haber alırsın ve allah kucağına almayı nasip eder

dünkü konunu okudum canım allah akıl fikir versin ama allah selamete çıkarsın inşallah zor bir süreç inşallah sizlere gerek kalmadan gözleri açılır ve görür doğruyu kardeşin
sağol cnm laf dinlese canı acımayacak ama dinlemez işte ....kendim görecem der görür ve her zamanda üzülür bu sefer ben haksız çıkarım inşallah...........

hoşgeldin cnm umarım 10 gün sonra çok mutlu olursun güzel haberlerle......cnm bana doktor hemen başladı folik asiti bu 3. ayım kullanıyorum hamilelik önceside kullananlar var ....galiba hormonlarımızı dengeliyor bir sakıncası olmaz yani.....listeye ekliyorum senide:)
hoşbuldum canım :KK25: ay şimdi listeye de mi ekleniyorum :KK16: 10 güne paylaşırım durumu ne hissettiğimi de bilmiyorum ama heycanlandım şimdi :KK36:

nasıl gidiyor hamilelik senin ikinci herhalde çok eskilere bakamıyorum ama

saol kuzum çok şükür Rabbime bi sıkıntımız yok yuvarlanıp gidiyoruz :) evet benim bu ikinci biraz zorladı beni 2,5 sene kadar ama olsun sonunda Rabbim yüzümü güldürdü... şimdi sizleri bekliyorum peşimden gelin diye

saol kuzum çok şükür Rabbime bi sıkıntımız yok yuvarlanıp gidiyoruz :) evet benim bu ikinci biraz zorladı beni 2,5 sene kadar ama olsun sonunda Rabbim yüzümü güldürdü... şimdi sizleri bekliyorum peşimden gelin diye
inşallah canım 2,5 sene aman korktum vallahi peki sorun yoktu inşallah canım

evet ya benim hiç yok tek kızım hep bir görümcem olsun dedim eşimde bir kardeşi var erkek tamam dedim eltim olsun hiç biri evlenmiyor :mad:
cnm benim bir eltim var bir de elti adayım:)iki kızkardeşim iki erkek kardeşim en büyükleri ben:)bir tanede görümcem ....ama keşke ablam olsaydı:)

X