Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ay bu aradaaa hamile olunca kahve içemiycez dimiii nasıl olucakkk ben dayanamamm :)
ben her öğlen bi fincan içiyorum ikindide çay 1 bardak ama dr kansız görürse yasaklar belki :KK76: benim bi arkadaş 6 ay aş erdi artık kusmaktan kan geliodu boğazından bi kahve dokunmuyodu 4-5 fincan içerdi sarı pisi bi oğlu oldu:-)

hayırlı olsun bebişin inşallah kucağına alırsın cinsiyeti senin içine ne doğuyor
kuzum valla herkes kızın olur inşallah diyor benim içime erkek doğuyor bakalım birdahaki aya söyleyecek doktorum... bu arada inşallah sende en kısa sürede bebişine kavuşursun...

kuzum valla herkes kızın olur inşallah diyor benim içime erkek doğuyor bakalım birdahaki aya söyleyecek doktorum... bu arada inşallah sende en kısa sürede bebişine kavuşursun...
sağol canım inşallah rabbim hayırlısını ve hayırlı evlat versin inşallah ben kızımda ilk günden itibaren kız diyordum daha bilmeden bile kız diye seviyordum kız oldu bence anneler hissediyor

kızlar bişey soracağım :bir adam ve ilişkisi var bu adamın face de bişey paylaşmış işte o resmi ben çektim beni bırakıp gitmedendi gözlerin parlıyordu şimdi çek fotoğraf ve bak aynı parlıyormuydu diye eski sevgiliine gönderme yapıyo ve bu arkadaş benim kızkardeşimin sevgilisi siz olsanız ne düşünürdünüz?

a
kızlar bişey soracağım :bir adam ve ilişkisi var bu adamın face de bişey paylaşmış işte o resmi ben çektim beni bırakıp gitmedendi gözlerin parlıyordu şimdi çek fotoğraf ve bak aynı parlıyormuydu diye eski sevgiliine gönderme yapıyo ve bu arkadaş benim kızkardeşimin sevgilisi siz olsanız ne düşünürdünüz?
Su an kizkardesnle
Ilskisi var ama eskisine mi gonderme yapio:KK11:

bence hayvanın teki . sevgilisi varken böyle şeyler paylaşılır mı??

X