Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

evet kuzum hep benimle uğraşıyolar anlayabilmiş değilim ama napayım katlanmaya çalışıyorum işte :KK47::KK47::KK47:
sende katıl kuzum bu uyusla biz artık ekür olduk :KK70:araya alırız seninle sonra uğraşırız ama:KK70:
olur aranıza alırsanız sevinirim pıtırcık insan sevdiğiyle uğraşırmış unutma bide düşün seni görmeden tanımadan bu kadar sevmiş ki uğraşıyor ah bide görse:KK71:

hakkaten niye herkes senle uğraşıyoo hatta bugun başka topiklerden kıskandılar seniii dimiii :KK76:

ahhhh kuzuum yaaaaa severim seni ben hak verdin dimi bana ... hem kıskanıyorlar başka topiklerde geziyorum diye hem de böyle yerden yere vuruyolar beni napıcam bilemedim

tzm korkma aşkım ilk başlarda biraz saldırgan olabilyior:KK70:

uyuuusss :KK62::KK62:

gülüm yazık tır etme kıyamam kışşş hamile oooo anla sende yaşadın vallahi yine iyi ben o dönemlerde her şeye ağlar alınırdım
yok o bende deşarj oluyo biz tanıştık tanışalı evliiliğimiz daha iyi oldu heriflle hiç uğraşmıyom...bakma böle şirin göründüğüne mazlum olduğuna valla ters damarı var o da bende deşarj oluyo ...enişte mektup yollayacak ondan habersiz teşekkür mektubu:KK70:

esel açıklamaları oku valla açık ve net suçlama var...ama sende beni böle zamanlarda hep yanlız bırakıyosun olmas ki:KK17:tzm gel cnm gel yamacıma gel:KK70:

• Beğen
Reactions: tzm
yok o bende deşarj oluyo biz tanıştık tanışalı evliiliğimiz daha iyi oldu heriflle hiç uğraşmıyom...bakma böle şirin göründüğüne mazlum olduğuna valla ters damarı var o da bende deşarj oluyo ...enişte mektup yollayacak ondan habersiz teşekkür mektubu:KK70:
terapi gibi desene canım aramızda kalsın ama bence ücretsiz yapma derim

2 dk ayrılmayayım şurdan hemen bi atmalar tutmalar falan filanlarr vay anasını yaaa.... ula ben olmasam siz nörceniz acabaaa

X