Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

haaa amacın sadece gülmek. gülmek için de beni kullanıyosun doğrumu anladım şekkkeeeriim ??/
ne diyeyim bilemedim ki aslında sana çatınca haz alıyom:KK17: ....ama başka kimseden bu hazzı alamam nedenini bilmiyorum sorma yani........:KK68::KK68::KK68:amaç gülmekten sanki seni kullandığımımı ima edioyorsun bakem felsefeci:KK31:

ne diyeyim bilemedim ki aslında sana çatınca haz alıyom:KK17: ....ama başka kimseden bu hazzı alamam nedenini bilmiyorum sorma yani........:KK68::KK68::KK68:amaç gülmekten sanki seni kullandığımımı ima edioyorsun bakem felsefeci:KK31:

soruma soruyla karşılık verdin.... olmadı...

ahh canımm benim leyloş walla keşke aynı şehirde olsak gelirdim kız sanaaa ağlaya ağlayaa leylaaa hasta oldum derdim :KK70::KK70:her ayy :KK51::KK51:

leyla ya git sen leyla ya hıh

ben canım arkadaşlarımı yalnız bırakmayayım destek olayım onlarla sohbet edeyim hallerini hatırlarını sorayım belki bi yardımım dokunur diye giriyorum bu topige ama ama amaaa neler neler yapılsın bana sırtımdan bıçaklasınlar beni ahhh banaaa vahh banaaa ben ağlamayımda kimler ağlasın

X