Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım çok teşekkürler sorabilirsin tabi ki her türlü paylaşırım.. ben 3 aylık evliyim 3 kere adet oldum bu dönemde hiç korunmadık ama benim ilk aylar ilişki çok sıkıntılı oldu bu ay düzenli çalıştık diyebilirim kalkmadım yarım saat yattım belimin altına yastık koydum bunları diğer aylar yapmamıştım ama etkisi oldumu bilmiyorum tedbir bizden takdir Allah'tan.. inşallah sizlerden de güzel haberler alırız tez zamanda
Cok tesekkur ederim. Tabi faydali olmustur duymustum oyle yspildigini hemen aysga kalkmamak lazimmis zaten. :)

hadi hayırlısı cnm git biran evvel vitamin başlatsın doktorun:)
tamam canım :KK68:

Canım tebrik ederim öncelikle..Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.. Bişey sorcam hangi marka test yaptın hatırlıyomusun?
çok sağol canım hiç hatırlamıyorum ama m harfiyle başlıyodu pembeli mavili kutusu vardı

Cok tesekkur ederim. Tabi faydali olmustur duymustum oyle yspildigini hemen aysga kalkmamak lazimmis zaten. :)
evt canım aynen

Herkese benden de gunaydin. Bugun benim dogum gunum :) herkese mutlu bir gu diliyorummmm :)
mutlu seneler canım:KK15:

Çok teşekkürler arkadaslar, hepimize inşallah hepimiz sağlıklı mutlu huzurlu ve bebişli bir ömür diliyorum bende .
Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce.......

tamam canım :KK68:

çok sağol canım hiç hatırlamıyorum ama m harfiyle başlıyodu pembeli mavili kutusu vardı

evt canım aynen

mutlu seneler canım:KK15:

sağlıklı huzurlu mutlu yıllarraa....!

inşallah cnm inşallah bence sen yine git ama adet olmayı bekle bence .....olmazsan zaten hamişsindir inşallah.....o iltihap olunca sürekli olabiliyor ben en fazla akıntıma dikkat ederim çünkü iltihap bebiş olmasını engelleyenn bir durumdur....iltihap yoksada hormonlar yumurta gelişimi unlara bakar doktor ...tabi umarım gerek kalmadan hamiş kalırsın:)
Canim iltahap icin fitilmi kullandin hapmi

X