Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Cnm biliyorsun artık herşeyi açık konuşuyoruz samimiyetten sana şunu söylemek istiyorum benim kadın doğumcu arkadaşım bebiş olmadığını bildiği için bana neden tüp yapmıyorsun dedi bende aşılamayı düşündük bir ara dedim bana dediki sadece para tuzağı olasılık düşük onu yapacağına tüp yap dedi....benim eşimde aşılama ve tüp konusunda malesef isteksiz ....arkadaşım söylediği günden sonra araştırmadım da aşılamayı sen bakmışsındır fazla hamile kalan varmı?
ya dediğin çok çok doğru ki herkes aynısını diyor ...eşim tüp ve aşılamaya bişi demiyor olsun yapalım diyor ama ...tüp çok zahmetli bir iş ben ona hazır değilim ondan dolayı en azından basitten başlayım diyorum...yoksa şans çok düşük onu da biliyorum :KK43: nerden baksan 1300 tl falan gidicek 2 kere yaptırsam 2500 ama ne bileyimmm tüpe hazır değilim :KK43:

Selam kızlarrr ... Yeni hamişleri tebrik ediyorum darısı bizim başımıza inşallah :) Bende bu sabah test yaptım ama negatiff, silik çizgi felan hiçbişicik yok :KK43: daha da gelmedi benimkiler ... gebelik testi olarak hangi marka daha iyi bir fikriniz var mı? Bu gün bir tane daha alayım diyorum yarın sabah için..

ya dediğin çok çok doğru ki herkes aynısını diyor ...eşim tüp ve aşılamaya bişi demiyor olsun yapalım diyor ama ...tüp çok zahmetli bir iş ben ona hazır değilim ondan dolayı en azından basitten başlayım diyorum...yoksa şans çok düşük onu da biliyorum :KK43: nerden baksan 1300 tl falan gidicek 2 kere yaptırsam 2500 ama ne bileyimmm tüpe hazır değilim :KK43:
cnm valla en iyisini sen bilirsin hazır değilsen aşılamaya git inşallah da başka bişeye gerek kalmaz cnm benim......

Selam kızlarrr ... Yeni hamişleri tebrik ediyorum darısı bizim başımıza inşallah :) Bende bu sabah test yaptım ama negatiff, silik çizgi felan hiçbişicik yok :KK43: daha da gelmedi benimkiler ... gebelik testi olarak hangi marka daha iyi bir fikriniz var mı? Bu gün bir tane daha alayım diyorum yarın sabah için..
cnm valla bu testler benim korkulu rüyam o yüzden hiç almam markaları bilen arkadaşlar yazar.....kan testi yaparsın biraz daha bekle bakalım....

cnm valla en iyisini sen bilirsin hazır değilsen aşılamaya git inşallah da başka bişeye gerek kalmaz cnm benim......
amin canım inşallah tüp çok zahmetli çok uğraş isteyen birşey ben psikolojikmen hazır değilim aşılama olmazsa tabi tüp geçicem ama inşallah gerek kalmaz

annem daha yenisin kuzum bak bu ara akıntılara dikkat et ben 2. denemede hamiş kalmıştım ilkinde iltihap varmış antibiyotik tedavisi işe yaramıştı...doktora gittin inşallah.....

:) doktora 6 ay önce genel muayene için gitmiştim. anormal bir akıntım yok çok şükür.. İlk evlendiğimde yaşadım bende iltihap sorunu ayy çok kötüydü.. Bu ay tekrar gitmeyi düşünüyorum da keşke hamile kalıp gitsem :KK70:

:) doktora 6 ay önce genel muayene için gitmiştim. anormal bir akıntım yok çok şükür.. İlk evlendiğimde yaşadım bende iltihap sorunu ayy çok kötüydü.. Bu ay tekrar gitmeyi düşünüyorum da keşke hamile kalıp gitsem :KK70:
inşallah cnm inşallah bence sen yine git ama adet olmayı bekle bence .....olmazsan zaten hamişsindir inşallah.....o iltihap olunca sürekli olabiliyor ben en fazla akıntıma dikkat ederim çünkü iltihap bebiş olmasını engelleyenn bir durumdur....iltihap yoksada hormonlar yumurta gelişimi unlara bakar doktor ...tabi umarım gerek kalmadan hamiş kalırsın:)

inşallah cnm inşallah bence sen yine git ama adet olmayı bekle bence .....olmazsan zaten hamişsindir inşallah.....o iltihap olunca sürekli olabiliyor ben en fazla akıntıma dikkat ederim çünkü iltihap bebiş olmasını engelleyenn bir durumdur....iltihap yoksada hormonlar yumurta gelişimi unlara bakar doktor ...tabi umarım gerek kalmadan hamiş kalırsın:)

İnşallah hepimiz kalalımm sonra hamilelik sorunlarımızı konuşuruz :KK66: Zaten şimdiden doktor araştırmaya başladım adet olsamda hamile olsamda gidilecek o doktora :)

"Estağfirullâhe'l-Azîm ellezî Lâ Ilâhe İllâ Hüve'l Hayyu'l-Kayyûm (Kendisinden başka hiç bir ilâh olmayan, diri ve her an yaratıklarını gözetip duran yüce Allah'tan bağışlanmamı dilerim)" derse, Allah günahlarını deniz suyunun damlaları kadar çok olsa da bağışlar" buyrulmuştur.(Tirmizî)
bu istiğfar duasını sık sık çocuk isteyenler okumalıymış arkadaşlar günde 700 kez okunsun mutlaka deniyor.....

X