Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım çok teşekkürler sorabilirsin tabi ki her türlü paylaşırım.. ben 3 aylık evliyim 3 kere adet oldum bu dönemde hiç korunmadık ama benim ilk aylar ilişki çok sıkıntılı oldu bu ay düzenli çalıştık diyebilirim kalkmadım yarım saat yattım belimin altına yastık koydum bunları diğer aylar yapmamıştım ama etkisi oldumu bilmiyorum tedbir bizden takdir Allah'tan.. inşallah sizlerden de güzel haberler alırız tez zamanda

Ne zaman baslamaliyim o kure canm?
gülüm detaylarını ilk sayfada bulabilirsin....yumurta oluşumu kadınlarda adet günü başlıyor ve bu kürler genelde adetin 3. günü başlanıp 12. günü bırakılıyor.....hadi inşalllah sanada bu ay sonu çok sevinirim....bu kür hem hormonları düzenliyor hemde yumurta gelişimine çok etki ediyor anlayacağın birebir...

Reactions: BBD
iyiyim canım işe geldik öle oturuyorum sen nasılsın ? ya bu soğan kürü neye iyi geliyordu ?sadece kist miyom için mi kullanıyorlardı
kız inan ki seninle benim bir bağımız var ben sana soğan suyunu söyleyecektim.......kuzum soğan suyu iltihap miyom kist ve yumurta geliştirici çok faydası var hormonlarıda dengeliyormuş ben şu an kullanıyorum içebiliyorum şükür ama ne kadar kullanacağım onu unuttum bakacaktım sana soracaktım

ben kürü okudum canımm sana da aktarayım adetin 7 ya da 10.gün başlanıp günde 2 kere aç karnına 15 gün boyunca içilecekmiş...öteki 2 3 ay sadece 10 gün kullanılıp kür tamamlanır yazmış saraçoğlu...bende miyom kist iltihap falan yok ama benim sıkıntı yumurta yavaş büyüyor onu artırmam lazım deneyim bende zararını görmem sonuçta :)

o zaman ben erken başlamışım adet bitti 5. günü başladım günde iki kez aç karnına içiyorum ama ne zaman bitireyim şaştım......valla cnm faydalarını okudum kilo bile veriyorsun çok faydası var inan zararı olmaz....sadece gebeyken söktürücü özellik taşıdığı için kullanılması sakıncalı....

Tamam balim
Ben ilk sayfayi okiym en iyisi. Peki iki kur ayni anda yapilio mu? Yoksa sirayla mi?

Tamam balim
Ben ilk sayfayi okiym en iyisi. Peki iki kur ayni anda yapilio mu? Yoksa sirayla mi?
valla cnm genelde iki kür aynı anda yapılmıyor biz şöyle yapmıştık çörek otu kürü biter bitmez havuçla incir kaynatıp 3 4 gün içmiştik....yada incir ve ceviz yiyenler olmuştu....

bende başlayım o zaman yarın bugün 6.günüm zaten adetn ilk zamanları başlanıyormuş sen 15 gün kullan bırak önemli olan sanırım 15 gün orada

valla cnm genelde iki kür aynı anda yapılmıyor biz şöyle yapmıştık çörek otu kürü biter bitmez havuçla incir kaynatıp 3 4 gün içmiştik....yada incir ve ceviz yiyenler olmuştu....
Tamam bacm hepsne bayilirm zaten bu aralar ruyamda da surekli incir goruyorum, hayrdir insallah

tmm cnm o zaman 16.sında keseyim kürü....inşallah iyi gelir ikimizede....
inşallah canım benim adet periyodum da uzun sanırım ondan geç büyüyor benimkiler cumartesi doktora gidicem hormon testlerini göstermeye bakalım ne dicek bana bir de haftaya perşembe gidicem...söylücem ama aşılama yapsın bakalım ne dicek :)

Cnm biliyorsun artık herşeyi açık konuşuyoruz samimiyetten sana şunu söylemek istiyorum benim kadın doğumcu arkadaşım bebiş olmadığını bildiği için bana neden tüp yapmıyorsun dedi bende aşılamayı düşündük bir ara dedim bana dediki sadece para tuzağı olasılık düşük onu yapacağına tüp yap dedi....benim eşimde aşılama ve tüp konusunda malesef isteksiz ....arkadaşım söylediği günden sonra araştırmadım da aşılamayı sen bakmışsındır fazla hamile kalan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…