Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım bi gün ilişki bi gün boş biz bu ay öle istikrarlı çalıştık
Teşekkürler canım.

kızlar eltim hemşire sabah o almıştı kanımı aradı şimdi müjdemi isterim dedi çok tuhaf duygular içerisindeyim rabbim isteyen bekleyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah
Hayırlı olsun bebişin. Çok sevindim inşallah bu aydan sonra bende güzel haberlerimi paylaşırım.
Canım ne zamandır evlisin ve ilk bebek mi birde ne zamandır olması için çalışıyorsunuz ?
Çok soru sordum ama sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz ?
Birde aktarsan falan bişeyler alıp yediniz mi bebek e faydası olur diye.
Bende hemen hamile kalmak istiyorum. 2 yıllık evliyim önceden düşünmedik erken diye şimdi yapmaya karar verdik Allah ın da izniyle olsun istiyorum.

7 hamilemiz var grupta maşallah hepinize ve teker teker tebrik ediyorum darısı diğer arkadaşlar ve benim başıma inşallah.

Bizimde isimlerimizin karşısı yeşil yazıyla olsun inşallah

merhaba sizi buldumm....
nasılsınız kızlar pıtırcık polyanna paytipo? umarım iyisinizdir. çok özledim sizleri. ne zamandır giremiyordum. zaten telden girilemiyor anlamadım. nasılsınız

merhaba sizi buldumm....
nasılsınız kızlar pıtırcık polyanna paytipo? umarım iyisinizdir. çok özledim sizleri. ne zamandır giremiyordum. zaten telden girilemiyor anlamadım. nasılsınız
Bebisinin dogm gnu bnmkiyle ayni olcak sanrm yirim o sipayi annesii, allah kolay dogumlar nasip etsn

Bebisinin dogm gnu bnmkiyle ayni olcak sanrm yirim o sipayi annesii, allah kolay dogumlar nasip etsn

saol canım benim ikinci birinci de sezeryan olduğu için 3 şubat doğumumuz erken gelmek istemezse inşallah. Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin birinci de oğlan.

Reactions: BBD
merhaba sizi buldumm....
cnm aklım sende inan:)biz iyiyiz cnm sen nasılsın.....erkekmiş Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin dün kulaklarını çınlattık hazalla kendine iyi bak cnm.....

Evet ya Dokuz aycik sabredemiolar;( bu ay kur falan mi uygulasam acaba Bir de ucncu gun mutlaka doktra gidicem kan tahlili icin
yap cnm bak az evvel yazdığım blackbarry arkadaşımız haziran topiğinde beraber çörek otu bal tarçın kullandık o ay hamile kaldı birçok arkadaş da beraber ...sende denemelisin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…