Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

bende sıcağa, ayakkabıya ve sürekli aşağıya sallamaya yoruyorum akşam bi söyle güzelce dinlenicem devam ederse doktoruma sormayı düşünüyorum açıkcası
Benimde dün gece çok şişti eltime gitmiştik uzatamadım tabi zaten işte sarkıo ordada sarkınca parmaklarım gömüldü gece eşime bana bi yastık getirirmisin dedim ayaklarımın altına koycam dedim oda totoma koy ayaklarını dedi üşendi kalkmaya bende öle yaptımm

tuzlu yerim yaaa tuzsuz yemek yenmiyor ki hiç
ama tuz olmamalı tamamen çıkartma ama azalt

şu unutkanlıkla alakalı yazdığın mı resme bakıp bakıp kim diye soruyorum falan yazmışsın
he he bişey dicektim o konuda da 16 sene önce tuz için doktorun sölediğini hatırlıyom ama kültablasını buzdolabına koyuyom kumandayı kahve gibi ağzıma uzatıyom........neyse be biraz gülek diye şeeeedecektim ama

ne dedi ki doktor tuzla alakalı merak ettim bak şimdi... unutkanlığına ayrıca deyinicem... yaşlandın artıkın normal ya neyse

Kızlar ben gidiyorum hakkınızı helal edin emi :) gidipte dönnemek var canlaŕım Arada girmeye çalışırım inş. Kendinize çok iyi bakın. Hep pozitif kalın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…