Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kızlar selamlarr.. ya resmen 'geçmiyor günler ' şarkısı modundayım.. niye böle heycan yaptım bu sefer bilmiyorm.. bat a 3-4 gün kaldı. acaba belirti var mı diye dinliyorum kendimi ama hiç tık yok yani. bu belirtiler illaki oluyo mu acaba, göğüs hassasiyeti falan diyolar....?

kızlar selamlarr.. ya resmen 'geçmiyor günler ' şarkısı modundayım.. niye böle heycan yaptım bu sefer bilmiyorm.. bat a 3-4 gün kaldı. acaba belirti var mı diye dinliyorum kendimi ama hiç tık yok yani. bu belirtiler illaki oluyo mu acaba, göğüs hassasiyeti falan diyolar....?
cnm kişiden kişiye çok farkediyor bu belirtiler..........

ayaklarım şişti benim bugün öğlen farkettim sanırım sürekli sandalyede oturmaktan dimi başka ne olabilir ki
cnm daha erekenden ne şişmesi bu ara doktorunu hemen sor bakim?......6 ay ve üstünde çok duydum da 3 aylık gebede biraz garip korkutma kendini ama bende 6 aydan sonra tuzu kes demişti hadi dinle bacını ara şu doktoru normalse sorun yok değilse önlemini al.......

canım bütün gün oturuyoruz aşağıya sarkıyo havalarda sıcak benim ondan şişio mesela ama sen şimdi hamişsin genede sor dra
bende sıcağa, ayakkabıya ve sürekli aşağıya sallamaya yoruyorum akşam bi söyle güzelce dinlenicem devam ederse doktoruma sormayı düşünüyorum açıkcası

4-) Özellikle sıcak havalarda ayak bileklerim şişiyor. Bu durum bir tehlike işareti mi?

Hormonların etkisi ile, vucütta su ve tuz tutulması, fazla ayakta kalma veya oturma gibi durumlarda ayak bileklerinde ve bacaklarda şişme olması normal kabul edilmektedir. Bu durumun yaratacağı rahatsızlığı azaltmak için bacaklarınızı yükseğe kaldırın, yemeklerinizde tuzu azaltın, rahat ayakkabı ve terlikler giyin. Şişlikler sizi çok rahatsız ediyorsa korseli çoraplar giyebilirsiniz.

X