Meğerse aldatıyomuş:(!!!!

esmer_melek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
346
2
dün bi konu açmıştım "offfff hata bendemi "başlıklı tartışıp ayrıldığımızı yazmıştım meğerse beni aldatıyomuş hayatında başkası varmış ilgisizliği, çok sevmemi istememesi bu yüzdenmiş nasıl yapar anlamıyorum hayatta başıma gelmesinden en korktuğum şey buydusenağlamabenim kız arkadaşım erkek arkadaşımı (eski erk.arkadaşımı)evinde o kızla görmüş hemde hiç çekinmeden sevgilisi olduğunu söylemiş bu nasıl bi a.diliktir ya ondan hiç beklemezdim doğrumu bunlar dedim ve "doğru unuttum ben seni sende beni unut "gibisinden şeyler söyledi nefret ediyorum ondan NEFREEEEEEEEEEEEEEEEETTT bu yaptığını asla unutmam çok canım yanıyo halbuki nasıl sevmiştim onuuusenağlama

:çok üzgünüm:canım benim senina dına gercekten üzüldüm amaişin su acısından bakman laızm ki yolun neresinden dönersen kardır ya bu farklı görünüm evlenen kadar güsel olup evlenince ortaya cıksaydı bu yönden sanslısın dua et ki böyle birinden acı olsada kurtulmussuuna.s.a.s.

canim cok üzüldüm inan senin adina, ama simdi en azindan sebebini biliyorsun yoksa sürekli hata bende mi diye kendini sorgulayip duracaktin, icinde hep bi umut olacakti, barisirirz falan diye...
Nefret birini unutmak icin en iyi ilac biliyor musun?
Ne kadar cok nefret edersen o kisiyi o kdr cabuk unutursun...
O yüzden olumlu yanindan bakmaya calis, sana gercek yüzünü gösterdi ve senin sevdigin kisi dgilmis...
Bu sekilde onu unutmak daha kolay olacak bence senin icin...
Onu iyi bilseydin, sürekli aci cekicektin bitmeseydi keske diye...

Oh ne güzel geç olmadan Allah karşına çıkarmış gerçek yüzünü şükret bence..yerimseniben
Yoksa cok daha acı olabilirdi a.s

Canım biliyorum zor bir durum ama öyle bir insan içinde üzülmeye canını sıkmaya değer mi boşver değmez:1no2:

:teselli:resimdeki sensen eğer adama acırım!! o derdine yansın dünya güzelisin arkadaşım.ağlamana üzülmene deycek biri deilmiş zaten. sanırım sen kendine kızıyosun şimdi.salla gitsin arkadaşım..kaydirigubbakcemile5

Son zamanlarda nerdir bu aldatma mevzularıı..??

Bu erkekler ne istiyor kadınlardan biriyle beraberken neden baska bayan ilgileniyor

madem önce ayrıl sonra yeni sewgili seç kendinee

canım sevmiştin hatta ondan öte güvenmiştin bu sevmekten agır bi duygudur emin ol ..
farketmesende seni inciten seni kıran şey bu a.s
o seni değil onu seçti bunu belleğine yerleştir ve arkana bakma lütfen..
Kaybeden sen değilsin ve sana yapılan çıkacaktır mutlaka üzülme

cok zor bır durum (SEVINCE) ama yapcak bırseyın yok ben ce o senı bu kadar cabuk unutabılıyorsa sende onu unutmalısın canım...bılıyormusun ıstenınce unutuluyooo

hic sassirmadim valla dun sana ne demistim hatirlarsan en yakin zamanda biri ile cikarsa sasirma hatta diye..

yaziklar olsun boyle adamlara/ adam demek gelmiyo boylelerine insanimsiz varliklar.

vallaha bu erkeklerden herşey beklenir, nasıl seviyolar, nasıl bir anda vaz geçiyolar anlamıyorum...buldukları her fırsatı değerlendiriyorar karşısındaki ne olur hiç düşünmüyorlar,boşver sende düşünme hiç değmez üzülmeye öyle biri için,bir gün oda ettiğini çeker..

çok üzüldüm senin adına.ama bir hataymış..zamana bırak herşeyi ................

aldatılmak çok kötüdür fakat hem aldatılıp hemde beni unut demesi işi daha zolaştırmış genelde aldatan erkek özür diler af diler ( yani bizde öyle olmusdu) ama sızınkınde benı unut demıs onu unutmaktan baska caren yok

inşallah yaptığı yanına kalmaz bide utanmadan hakkını helal et diyo hiç utanmıyo yüzü kızarmıyo hiç nasıl birdenbire böyle değişti çok şaşırıyorum allah nasıl biliyosa öyle yapsın onu !!!!!!!!!!

Son düzenleme:
düşündükçe deliriyorum gidip öldüresim geliyo resmenklava:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! onu unutamam diye bşy yok zaten ona nefretten başka hiç bşy hissetmiyorum sadece kendime üzülüyorum nasılda güvenmişim nasılda kör etmiş gözlerimisenağlama çok aşağılanmış hissediyorum kendimisenağlama

üzülme sevin cnm biraz polyanıcılık oyna yani bak bu sitede bile vli çocuklu ya da hamile olupta aldatılan ne çok kadın var en azından senin böyle bir bağlılığın yyoktu tolun başında öğrenmiş oldun.

allaha şükret b,kere eğer gerçek yüzünü göstermeseydi sana o acılarla daha çok başlık açardın canım acaba arasammı hata bendemi şeklinde.
hadi kolay atlat bunu inşallah
ki değmez boşver salla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…