Meğerse aldatıyomuş:(!!!!

kendisi kaybetmiş canım..
sen hiç üzmemelisin kendini.
bulunmaz hint kumaşı değil sonuçta

çk sağol canım a.s.haklısın hemen kaldırıyorum o yazıyı

rica ederim canım bak ne güzel olmuş şimdi , psikoloji cok önemli öyle hep depresyon yazarsan Allah korusun bi giriverirsin sonrası zor...a.s

Ben bu aralar girmek üzere gibi bişeyim zaten kendi kendimi düzeltiyorum işte..

senin neyin var??senidemi bi erkek üzdü yoksaklava: erkek düşmanı oldum valla artıkklava: o kadr güvendiğm kişi bunu yaptıysa hiç birine güvenmiyorum artık:enbuyukkk:

senin neyin var??senidemi bi erkek üzdü yoksaklava: erkek düşmanı oldum valla artıkklava: o kadr güvendiğm kişi bunu yaptıysa hiç birine güvenmiyorum artık:enbuyukkk:

Yok bitanem beni bu aralar herşey üzüyor kendi içimde psikolojik ben sevdiklerimi cok umursayan bi yapıya sahibim hiç kimsenin onları üzmesine fln izin vermeyen birisiyim şaşırdıgım tepkiler ya da durumlar olabiliyor , bunun sonucları bazen agır oluyor işte istemesemde üzerimde kötü etkiler bırakıyor sonuc itibariyle de depresyona bir adım daha atıyorum .. İşte kendi içimde kendimi tedavi etmeye calışıyorum dünyanın çivisi çıkmış diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…