Meğerse aldatıyomuş:(!!!!

Vay adi adam vay.
Birde utanmadan söylüyor he?
Terbiyesiz!!
Bosver be güzelim, insan ne ekerse onu bicer, sevgiliside onu aldatirsa görür ozaman.

cnm ben de yaşadım anlatmıştım da burda, acını çok iyi anlıyorum, bende çok sevmiştim ama sen nefret ediyosun, ben nefret edemiyorum, sevmiyorum da garip artık.. ama hayat devam ediyor, insan alışıyor her şeye.. kabulleniyosun bir süre sonra.. mecburen..

onun gercek yüzünü görmüs oldun...
karakteri ne kadar defoluymus görmüs oldun...
simdi ben bunlari haketmedim diye yipratma kendini...
o seni ve sevgini hic haketmemis aslinda...
sükür etmem gerekiyor böyle bir karaktersizden kurtulmus oldun...

hergün gözümün önünde(mecburen) gülüyo eğleniyo insan biraz utanır yaa o halini görünce sinir oluyorum bende aldırmıyo gibi yapıyorum ama çok bozuluyorum elinde telefon sürekli...o kızla msjlaşıyo galiba gördükçe sinir tepeme fırlıyo!!!!!!!!!!!!

Üzüldüm canim. 1 yil uzunda bir süre aslinda.
Gül eglen takma kafana, hatta o yanindayken daha cok gül eglen.
Icinden gelmese bile yap bunu, bak nasil gicik oluyor:)
Eger yasadiklarini onunda yasamasini istiyorsan öncelikle güclü görünmelisin bu en büyük faktör.
Sonrasinda Allah'a havale et.

utanmadan benim buraya yazdıklarımı karıştırmış birde:eek:klava:..anlamalıydım bi kaç aydır hal ve hareketleri değşmşti ama çok güvendim böyle bşy aklımın ucundan geçmezdi:çok üzgünüm:

Senin gibi güzel bir kizi birakacak erkek akilsiz olmali :))
Resimlerine baktim fistik gibisin, bosver güzelim elini sallasan ellisi.
Insallah mum isiginda arar senide bulamaz.

utanmadan benim buraya yazdıklarımı karıştırmış birde:eek:klava:..anlamalıydım bi kaç aydır hal ve hareketleri değşmşti ama çok güvendim böyle bşy aklımın ucundan geçmezdi:çok üzgünüm:

Buraya yazdiklarinimi karistirmis??
Sifreni degistirseydin hemen.
Nerden anladin peki??

hıçkımse aldatılmayı hak etmez ama canım bırak o uzulsun senın gıbı bırını kaybettıgı ıcın

Buraya yazdiklarinimi karistirmis??
Sifreni degistirseydin hemen.
Nerden anladin peki??

değiştirdim zaten mail gönderdi bana diğer açtığım konuyu okumuş orda arkadaşlar boşver salla gitsin elini sallasan ellisi gibisinden yorumlar yazmışlardı ona bozulmuş çok güzel yorumlar yapmışlar diye laf soktu bende evet öyle sağolsunlar dedim hala hesap soruyo yüzsüzlüğünde bu kadarı!!!!!!!

değiştirdim zaten mail gönderdi bana diğer açtığım konuyu okumuş orda arkadaşlar boşver salla gitsin elini sallasan ellisi gibisinden yorumlar yazmışlardı ona bozulmuş çok güzel yorumlar yapmışlar diye laf soktu bende evet öyle sağolsunlar dedim hala hesap soruyo yüzsüzlüğünde bu kadarı!!!!!!!

Tüüüühhhhh bilseydim girip okuyacagini ona burdan bir mesaj atardimmmm.........

Anladiniz siz:mymeka:

Canim Ah erkekler bölümüne girdiginde bir anket var onu hazirladim aldatan erkeklerin burclarini sordum, sana zahmet o herifinde burcunu ankette belirtirmisin, arastirma yapiyorumCADIARZU

üzülmüyoki beni sinir edende bu zaten umrunda bile değilsenağlama inşallah birgün çok pişman olur öyle olacakta !!!!!!

canım ya üzüldüm... sen de üzüleceksin mutlaka ... ama çok sürmesin olur mu bu acı... çünkü haketmiyor... ben de ayrılık acısı yaşıyorum ... benim çok daha sakin bir ayrılıktı... öle kavga filan yoktu ... seninkiyle kıyaslanamaz elbette ama ; en azından bu kadar iğrenç bir şey yaptığı için benden çok daha çabuk onu unutacağına eminim...

umarım en kısa zamanda huzuru ve mutluluğu bulursun :teselli:

yorumlarınız ve destekleriniz için çok sağolun ah bir de her gün görmesem bi başkasıyla olduğu düşüncesi çok üzüyo beni nasıl unuturm bu yaptığını sanki hep bu acı böyle kalacakmış gibi:KK43::KK43:

ben şimdi girdim baktım da canım
ciddi söylüyorum esmer bombasın maşallah
gözlerin falan çok hoşuma gitti
unutursun inşallah onun yaptığı da yanına kalmaz emin ol

Evet hatirladim yazdigin konuyu...baska biri kokuyordu zaten
eger bir erkek "beni fazlasiyla seviyorsun, ben bunlari haketmiyorum, aliskin degilim, çok degerlisin, seni haketmiyorum" diyorsa...altindan illa ki birseyler çikiyor...maalesef...
çok uzuldum ama bir yandan da simdiden gerçek yuzunu gostermesi iyi olmus
en azindan ne zayif, degmeyen bir insan oldugunu ogrendin
umarim çabuk atlatirsin canim :teselli:

offf ne biçim bi durum bu ya..
önceki konunu bilmiyorum ama az çok baktım şimdi.
1 senelik ilişki sonunda yaşanana bak.
yine de arkadaşların dediği gibi onun gerçek yüzünü evlilik nişan vs. den önce görmen iyi olmuş.
yine de Allahın sevdiği kuluymuşsun saf saf bekleyebilirdin.
şimdi içinde sadece nefret var bu diğer acıyı bastırır umarım
Allah yardımcın olsun çok zor gerçekten..

X