medikal park hakkında

iremelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
24
1
41
arkadaşlar yeni üyeyim..çok fazla bakma yazma fırsatım olmuyor.2,5 aylık hamileyim.kontroller için fatih medikal hastanesine gidiyorum çok memnunum.öğrenmek istedğim burada sezeryan doğum yapan var mı aranızda?varsa bilgi verirseniz sevinirim..hoşçakalın..

Merhaba canım,

Bebişin hayırlı olsun :dance:
Bende hamileyim ve ilk kez geçen hafta Med. Park Fatih'te Leyla Ercan'a gittim. Samimiydi ama içimde süphelerim var, yani tam içime sinmedi. Haşimato hastasıyım ve fazla üzerinde durmadı, ki bu gebelikte çok önemli ve titiz takip gerektiriyor.
Ayşegül Sofuoğlunu met ettiler ama kendisi çok yoğun, ilk etapta ondan randevu istedim ama bana Haziran'a tarih verdiler. Sen kime gidiyorsun ve memnunmusun?
Medical Park'ta doğum fiyatlarının yüksek olduğunu da duymuştum ama henüz net bir fiyat almadım. Dr. ve hastane araştırmaktan çok strese girdim ve buraya devam edip etmeyeceğimden emin değilim. Senden de fikir rica ediyorum lütfen.

Kendinize iyi bakın ve Allaha emanet olun :)

Kızzlarr ben daha hamiş değilim ama hastane araştırıyorum.Fatihte TDV 29 mayıs hastanesi var.O hastane çok temiz daha önce başka rahatsızlığım için gittim.Doğumda nasıllar bilmiyorum.Bilginiz varsa cevap bekliyorum.Allah size kolaylık versin...

X