Medicana Beylikdüzü tüp Bebek sürecim

Merhaba inşallah sağlıkla kucağınıza almak nasip olur. Bende aynı hastanede tedavi gördüm. 7 tane embriyom vardı. 1 tanesini Nisan ayında transfer yaptılar ancak malesef ki boş gebelik oluştu. Şuan 2. Transfer için hazırlanıyorum. Benim sizlere tavsiyem bu süreçte moral olarak kendinizi en zirvede tutmanız ve yedikleriniz. Lütfen çok dikkat edin :) aynı hastanede aynı doktorlar ile tedavi görenleri bulunca çok sevindim o yüzden yazmak istedim.☺️
Canım transfer oldun mu?

Yok gibi bşy çıktı 0.1 amin inş çok ağladım ama sonuç değişmiyo tabi ki
Merhaba, hepimize saglikli gebelikler diliyorum kizlar 🍀
bende amh okuyunca hemen yazmak istedim refleks iste kendi durumumla ilgili seyler olunca dikkat kesinliyorum.
Benim de amh 0.2 tabi bu gece seneydi simd bilmiyorum bile 🤷 ve bende cok cok agladim hastane koridorunda Allahim beni en cok sevdigin seyle, Anne olmak istegimle siniyordu ama simdi daha iyiyim, daha objektif dusunebiliyorum ve cok umutluyum cunku tip cok gelismis Allahimin izniyle bana de nasip olacak diyorum hep.
Kendini uzme lutfen, yalniz ve caresiz degilsin sadece sürecimiz biraz zor ve yolumuz uzun hepsi bu.. Bende tüp bebege baslayacagim insallah ekim basinda

Merhaba, hepimize saglikli gebelikler diliyorum kizlar 🍀
bende amh okuyunca hemen yazmak istedim refleks iste kendi durumumla ilgili seyler olunca dikkat kesinliyorum.
Benim de amh 0.2 tabi bu gece seneydi simd bilmiyorum bile 🤷 ve bende cok cok agladim hastane koridorunda Allahim beni en cok sevdigin seyle, Anne olmak istegimle siniyordu ama simdi daha iyiyim, daha objektif dusunebiliyorum ve cok umutluyum cunku tip cok gelismis Allahimin izniyle bana de nasip olacak diyorum hep.
Kendini uzme lutfen, yalniz ve caresiz degilsin sadece sürecimiz biraz zor ve yolumuz uzun hepsi bu.. Bende tüp bebege baslayacagim insallah ekim basinda
Çok umutluydum test sonucunu öyle görünce afalladım ama bi kaç gün sonra dedim kendine gel Rabbim ol derse olucak 2. Embriyomuzu düşün dedim. Rabbim hepimizin gönlünde kini nasip etsin kucaklarımızı boş bırakmasın inş🤲 Siz hangi hastane de tedavi göreceksiniz

Çok umutluydum test sonucunu öyle görünce afalladım ama bi kaç gün sonra dedim kendine gel Rabbim ol derse olucak 2. Embriyomuzu düşün dedim. Rabbim hepimizin gönlünde kini nasip etsin kucaklarımızı boş bırakmasın inş🤲 Siz hangi hastane de tedavi göreceksiniz
Ahh canim ya dilerim Allah tez zamanda kucagini doldursun🍀 aci ve uzucu seyler elbette ama Allahim nasip edecektir insallah.
Ben sisli acibademe karar verdim ilk muayene gideyim bakalim nasil olacak sanirim hemen baslamaz zaten

Merhaba arkadaşlar medıcanadan herkes tüp bebek ücretini bilgi verebilirmi lütfen şu an doktorum tüp bebeğe yönlendirdi 🙁
Merhaba 9 ay önce sanırım 32 bin TL odemistik sadece hastaneye aradığınızda bilgi veriyorlardi önceden bir sorun isterseniz. Şimdiden hayırlı olsun süreciniz

merhaba bende laçin beyde tedavi gördüm , ilk denememdi benim ve poztifi gördüm şuan 15. haftadayız, gerçekten ben memnun kaldım her zaman detaylı açıklama yaptı çok sabırlı bir insan , şehir dışından gidip geldik tabiki yorucu oldu ama değdi
Merhaba ilaçları ve fitili kullanmayı kaçıncı hafta birakmistiniz

Merhaba arkadaşlar medıcanadan herkes tüp bebek ücretini bilgi verebilirmi lütfen şu an doktorum tüp bebeğe yönlendirdi 🙁
22-23 bin civarıydı Nisan ayında biz yaptırırken. Sadece tedavi parası. İlaçlar hariç oluyor siz kendiniz karşılıyorsunuz ilaçları. Yumurta toplama vs. içine dahil hepsi. Eğer fazla embriyonuz çıkarsa onları dondurmak için ekstra ücret ödüyorsunuz. Benim 8 embriyom kaldı. Onları dondurmuştuk 2. Transferi o şekilde yaptırdık. Ama tabiki transfer içinde 6 gün önce 25 bin ödedik. Tedaviye başlama ücreti de 50 bini bulmuştur her ay zam yaptıklarını söylüyorlar çünkü.

X