Mayıs ayı aşılama olanlar 🌸😊

Yenidne baslayacak misiniz tedaviye hic moralini bozma Rabbim verecegi zamani biliyodur 😊💕
Ben direk başlamadan yanayım ama eşim ara vermek istiyor. Doktor bakalım ne diyecek. Başlasak bayram a denk gelebilir belki
Yada tüp de prosedür farklıdır. Hastaneye gidip konuşacağım. Bana da kalsa 1 2 ay varsa bozulan hormonlarım falan varsa onlara yönelik işlem yapılır belki

Kızlar aşılamadan önce doktorunuz mesane hakkinda bilgi verdi mi yaninidrara sıkışık mı olmak gerekiyor ? 🌸😊

Ben direk başlamadan yanayım ama eşim ara vermek istiyor. Doktor bakalım ne diyecek. Başlasak bayram a denk gelebilir belki
Yada tüp de prosedür farklıdır. Hastaneye gidip konuşacağım. Bana da kalsa 1 2 ay varsa bozulan hormonlarım falan varsa onlara yönelik işlem yapılır belki
Ne yaptiniz canim basladiniz mi 😊

Kızlar aşılamadan önce doktorunuz mesane hakkinda bilgi verdi mi yaninidrara sıkışık mı olmak gerekiyor ? 🌸😊
İdrar a sıkışık istiyorlar saat 9 gibi başlatıp 1.5 litre su bitir dediler. Bence o idrara sıkışıklık aşılamadan daha zor bir işlem 🙃

İdrar a sıkışık istiyorlar saat 9 gibi başlatıp 1.5 litre su bitir dediler. Bence o idrara sıkışıklık aşılamadan daha zor bir işlem 🙃
Hee tamamdir bende yanimda su getirim nolur nolmaz 😁
Haftaya salı tüp raporu için heyete gireceğim. Ordaki doktorlardan onay çıkarsa tedavi başlayacak
Hakkinizda hayirlisi olur insallah canim benim dualarim seninle 😍🤲

Merhaba arkadaslar. Hangi hastanede yaptırıyorsunuz aşılamayı? Haftaya evraklarımı teslim edip bende bu sürece gireceğim o yuzden bütün konuları okumaya çalışıyorum

Merhaba arkadaslar. Hangi hastanede yaptırıyorsunuz aşılamayı? Haftaya evraklarımı teslim edip bende bu sürece gireceğim o yuzden bütün konuları okumaya çalışıyorum
Ben istanbul marmara uni pendik egitim ve arastirmada yaptiriyorum 😊

Merhaba hanımlar Çarşamba günü (25 Mayıs) aşılamam gerçekleşti 8 haziran test günüm beklemek bende aşırı stres yaptığı icin bu konuyu açmak istedim birbirimizle konusur stresimizi azaltiriz en azindan 😂

Ben 26 yasindayim 2 senedir cocuk istiyoruz 1 defa kimyasal gebelik oldu eşimde de bende de hic bir sorun çıkmadi sebebsiz infertilite 🤷‍♀️ Bu ay klomen kullandım 5 6 tane yumurtam vardi 2 tanesi güzel di sol 15 mm sağ 20mm o gün ovitrelle vuruldum ignenin 2. Günü aşılama gerçekleşti bakalim insallah guzel haberler alabiliriz hepimiz 🌸
Merhaba

Aşılamanızı nerede oldunuz acaba ve bu süreçte neler yaptınız ?
Umarım hamilesinizdir.
Bende rahim filmi çekilip bu ay aşılama yaptıracağım.

Merhaba Marmara’da hangi doktora gidiyorsunuz? Memnun musunuz hastaneden doktordan süreciniz nasıl başladı bilgi verebilir misiniz?
Belli bir doktor yok hangisine randevu varsa ona aliyorum zaten yardimci doktorlar ilgileniyo 😊 2 ay asilama oldum bu ay bayram tatili yuzunden olamadim ama ben memnunum her devlet hastanesi gibi biraz bekliyosunuz doktoru ama ilgililer ben ocak ayinda gittim toplanmasi gereken evraklarin yazili oldugu bi kagit verdiler kadin icin Rahim filmi- smear-kültür-kan tahlili istiyorlardi erkektende 2 defa sperm testi benim hazirlamam 3 ayı gecti mayista da direkt tedaviye baslandi hastanenin ilerleyisi icinde ogrendigim kadariyla 2 defa igneli aşılama olmazsa tüp bebeğe geciyorlar direkt 😊

Merhaba

Aşılamanızı nerede oldunuz acaba ve bu süreçte neler yaptınız ?
Umarım hamilesinizdir.
Bende rahim filmi çekilip bu ay aşılama yaptıracağım.
Ben tedaviye Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde başladım Mayıs ve Haziran ayında aşılama oldum tutmadı maalesef 🤷‍♀️😊 Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah ilk denemenizde pozitif sonuç görebilirsiniz🤲🌸

Ben tedaviye Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde başladım Mayıs ve Haziran ayında aşılama oldum tutmadı maalesef 🤷‍♀️😊 Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah ilk denemenizde pozitif sonuç görebilirsiniz🤲🌸
Çok teşekkür ederim
Sizin aşılama yapma nedeniniz neydi ?

X