Mayıs ayı aşılama olanlar 🌸😊

Sevm57

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
2.780
3.985
Merhaba hanımlar Çarşamba günü (25 Mayıs) aşılamam gerçekleşti 8 haziran test günüm beklemek bende aşırı stres yaptığı icin bu konuyu açmak istedim birbirimizle konusur stresimizi azaltiriz en azindan 😂

Ben 26 yasindayim 2 senedir cocuk istiyoruz 1 defa kimyasal gebelik oldu eşimde de bende de hic bir sorun çıkmadi sebebsiz infertilite 🤷‍♀️ Bu ay klomen kullandım 5 6 tane yumurtam vardi 2 tanesi güzel di sol 15 mm sağ 20mm o gün ovitrelle vuruldum ignenin 2. Günü aşılama gerçekleşti bakalim insallah guzel haberler alabiliriz hepimiz 🌸

Ben de 19 mayıs perşembe aşılama oldum canım, ben de arada kasık ağrıları özellikle ani hareket edince, fazla akıntı ve gaz problemi var, göğüs hassasiyeti de yaşıyorum ama bunlar benim regl öncesi belirtilerim de oluyor, yani tuttu mu tutmadı mı daha 1 haftam var test için, zaman da geçmiyor sanki bilemiyorum 🙄

Ben de 2 yıllık evliyim, 1.5 yıldır istiyoruz bende pco var onun haricinde bir sıkıntı yok daha önce klomen ovitrelle kullandım ama işe yaramadı, sonra hsg çektirdim onda da sıkıntı yoktu. En son da gonal f iğne ve ovitrelle kullanıp aşılama yaptık, inşallah emeklerimizin karşılığını alırız da hayırlısıyla bebeklerimize kavuşuruz 🙏🏻🙏🏻

Ben de 19 mayıs perşembe aşılama oldum canım, ben de arada kasık ağrıları özellikle ani hareket edince, fazla akıntı ve gaz problemi var, göğüs hassasiyeti de yaşıyorum ama bunlar benim regl öncesi belirtilerim de oluyor, yani tuttu mu tutmadı mı daha 1 haftam var test için, zaman da geçmiyor sanki bilemiyorum 🙄

Ben de 2 yıllık evliyim, 1.5 yıldır istiyoruz bende pco var onun haricinde bir sıkıntı yok daha önce klomen ovitrelle kullandım ama işe yaramadı, sonra hsg çektirdim onda da sıkıntı yoktu. En son da gonal f iğne ve ovitrelle kullanıp aşılama yaptık, inşallah emeklerimizin karşılığını alırız da hayırlısıyla bebeklerimize kavuşuruz 🙏🏻🙏🏻
Insallah belirtiler hayr'a alamettir 🤩 benim 4. gunum daha bisey yok fazla kendimide dinlemiyorum gercu 😂

Merhabalar benim de aşılama günüm 23 Mayıs 9 Haziran test günum. Test günümü geç verdiler biraz diye düşünüyorum. Benim Herhangi bir belirtim yok gibi 😔

30 mayısta bende aşılama yaptırdım üniversite hastanesinde ara ara karnımda ağrı oluyor akıntım var ama progestan kullandığım içinde akıntım oluyor olabilir karın şişkinliği var ama kullanılan ilaçlardan olabilir 14 Haziran kan testi vereceğim inşallah pozitif görürüm rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallahhhhh

Merhabalar benim de aşılama günüm 23 Mayıs 9 Haziran test günum. Test günümü geç verdiler biraz diye düşünüyorum. Benim Herhangi bir belirtim yok gibi 😔
Canım ben de seninle aynı gün aşılama yaptırdım bu gün kan verdim. Negatif çıktı eve geldim hasta oldum. Yani sana verilen tarih çok geç test yapsan belli olur artık

Ben
Merhaba hanımlar Çarşamba günü (25 Mayıs) aşılamam gerçekleşti 8 haziran test günüm beklemek bende aşırı stres yaptığı icin bu konuyu açmak istedim birbirimizle konusur stresimizi azaltiriz en azindan 😂

Ben 26 yasindayim 2 senedir cocuk istiyoruz 1 defa kimyasal gebelik oldu eşimde de bende de hic bir sorun çıkmadi sebebsiz infertilite 🤷‍♀️ Bu ay klomen kullandım 5 6 tane yumurtam vardi 2 tanesi güzel di sol 15 mm sağ 20mm o gün ovitrelle vuruldum ignenin 2. Günü aşılama gerçekleşti bakalim insallah guzel haberler alabiliriz

Merhaba bende 25 mayis 2nci aşılamamı yaptirdim, 8 haziran test yaptiracam ama çok korkuyorum sonuç ne çıkıcak diye, hiç bellirtim de yok karin şişkinliği ve gaz sorunu hariç bide göğülerim aşırı derece ağriyor, bunlar haricinde baska belirtim yok bu gün aşılamanin 12 gűnű. Allahim isteyen herkese anne olmayı nasip etsin inşAllah

Bencede biraz gec vermisler suan bir test yapsaniz cikabilir 😊🌸

30 mayısta bende aşılama yaptırdım üniversite hastanesinde ara ara karnımda ağrı oluyor akıntım var ama progestan kullandığım içinde akıntım oluyor olabilir karın şişkinliği var ama kullanılan ilaçlardan olabilir 14 Haziran kan testi vereceğim inşallah pozitif görürüm rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallahhhhh
Evet iğne etkiside olabilir kullandiginiz ilacin etkiside suan belirti aramak icin biraz erken 🙈😁 beklemek cok zor ama biliyorum🤦‍♀️

25 mayis yaptirdim çarşamba günü ve 8 haziran çarşamba test yapmam gerekiyor. Senin bellirtilerin varmi
Belirti olarak sadcee gogus agrisi var biraz o kadar dun hastabolucam sandim kasik agrim vardi sabah biraz 🤷‍♀️ baska bisey yok bi kac gundur test yapiyorum silik cizgi var yarin kan vericem bakalim dayanamam carsambaya 😁

Belirti olarak sadcee gogus agrisi var biraz o kadar dun hastabolucam sandim kasik agrim vardi sabah biraz 🤷‍♀️ baska bisey yok bi kac gundur test yapiyorum silik cizgi var yarin kan vericem bakalim dayanamam carsambaya 😁
Ben hiç test yaptirmadim, korkuyorum, inşAllah hayirli haberler verirsin Sevm57 Allahim eline almayi nasip etsin sana ve isteyen herkese

Belirti olarak sadcee gogus agrisi var biraz o kadar dun hastabolucam sandim kasik agrim vardi sabah biraz 🤷‍♀️ baska bisey yok bi kac gundur test yapiyorum silik cizgi var yarin kan vericem bakalim dayanamam carsambaya
Bisey sorucam hiç karin agrisi kramplar kabizlik oldumu sende, benim5 ve6 gün aşiri agrim vardi kabizlik yasiyordum mide bulantisi sadece 2 gun sonra hic bisey olmadi artik. Test yapsam cikarmi acaba.

Bisey sorucam hiç karin agrisi kramplar kabizlik oldumu sende, benim5 ve6 gün aşiri agrim vardi kabizlik yasiyordum mide bulantisi sadece 2 gun sonra hic bisey olmadi artik. Test yapsam cikarmi acaba.
Bende hic bir belirti olmadi 😁 valla cikar mi bende bilmiyorum benim testlerimde 2. Cizgi cok belli olmasada var ignenin uzerinden 14 gun gecti ignenin etkisine 12 gun diyolardi aslinda ama iste yarin kanda cikarsa belli oluyodur haber veririm ona gore test yaparsinuz 😊

Bende hic bir belirti olmadi 😁 valla cikar mi bende bilmiyorum benim testlerimde 2. Cizgi cok belli olmasada var ignenin uzerinden 14 gun gecti ignenin etkisine 12 gun diyolardi aslinda ama iste yarin kanda cikarsa belli oluyodur haber veririm ona gore test yaparsinuz 😊
Tamam cnm bekliyorum, inshAllah hayirli haberler alirsin pozitiv bir haber alirsin.., bende ufak ufak belirtiler oldu gaz vs ama test yapmaya korkuyorum sonuc negativ olur die😔

X