Mayis Anneleri Listesi Ve Doğum Yapanlar

slm kızlar..bende dğum yaptım..işçi bayramında 1 mayısta..ve normal doğum yaptım...zor oldu ama acısı bile tatlıydı :)) hemen hemen hepimiz kucağımıza aldık bebişlerimizi...Allaha binlerce şükürler...geride kalanlara Allah yardım etsin...

masallah cogu gitti azi kaldi hanimlar
neden bu kadar cok sezaryen var acaba merak ediyorum saglik acisindan mi yoksa kendiniz mi istediniz ?

:teytey:Selam Kardelen,
Burdan herkesi kucaklıyor ve hepinize geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum..
Lütfen listemize beni de ekle canım: 13 Mayıs 08' Sezaryen
Yine uzun süre giremiyebilirim o yüzden şimdiden teşekkür ediyorum....a.s.

Son düzenleme:
bende teşekkürederim haber verdiğin için ekledim seni. iyisinizdir inş bebeğinle yaramaz fırsat bırakmıyor heralde:)))

adacık senide ekledim... ikinizede hayırlı olsun evlatlarınız.... Allah analı babalı büyütsün....

Mis kokulumu 16 mayısta bekliyordum ama gelmedi 22 mayıs 2008 de sezeryanla dünyaya geldi yavrum..

Mis kokulumu 16 mayısta bekliyordum ama gelmedi 22 mayıs 2008 de sezeryanla dünyaya geldi yavrum..

çok şükür ya nerelere kayboldun sen hep aklımdaydın korktum bişey oldu diye riskliydiya seninki neyse. hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsün:))))

Benim için çok zorlu bi maraton oldu hamilelik ve doğum süreci allaha şükür şuan bebeğimde bende iyiyiz. Hastaneye gidip gelmekten internete girmeye fırsatım hiç olmadı.

ay çok hoş normal doğumlara kupa koymuşsunuz hakkaten tebrikler,bende mayıs annesiyim 3 mayısta doğum yaptım sezaryen oldum,kızımın adı ravza

listenin son hali süper olmuş.bencede normal doğum kupayı hakediyor:) bu arada oğlumun adı son andaki değişiklikle POLAT EFE oldu.

kardelenciğim eline sağlık..:) bizim ismimizde son gece değişti..NEHİRSU oldu:) inşallah 2.yi düşürsem ve oğlum olursa ismini Deniz koyacağım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…