Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
üç gün önce cok ince silik bir çizgi gördüm fakat bugün kan verdim regl olmam gerekiyor ama olmadım bugün. Kan testim negatif. regl olmazsam biraz daha beklemeli miyim pozitife döner mi acaba

Eski sayfalara bakiyordum simdi. Gecmis olsun kuzum. Bizim de cok zor zamanlarimiz oldu. Yasadigim seyler arada bir nuks ediyor hatta. Travmalar iyilesmiyor. Fakat buna sebep olan insanlarin umrunda bile olmuyor, senin icin uzulmuyor, hatta ne yaptiginin ne soylediginin,sana ne hissettirdiginin farkinda bile olmuyorlar. Hayatta odak noktan sen olmalisin. Hayat gelip geciyor, uzulerek mi yasayacagiz mutlu mu olacagiz. Biraz da bizim secimimiz oluyor. Şu soylediklerimi ben yapamadim, bak 40ima geldim. Sonra da bu yasa geldim ne gordum ne yasadim diyip bi daha depresyona girdim bu surecte Kafani toparla, insanin duygulari dusunceleri zaman zaman karisiyor. Biraz dinlen, dusuncelerini duygularini kontrol altina aldiktan sonra sen en dogru karari vereceksin, dogru yolu goreceksin ve herseyi toparlayip yoluna koyacaksin. Bunu sadece kadin yapabilir, erkekler beceriksiz bu konuda, yapmak istese de daha cok eline yuzune bulastirir. O yuzden odak noktasi sensin. Kendine sahip cik, kaybolma kuzum

Merhaba üç gün önce cok ince silik bir çizgi gördüm fakat bugün kan verdim regl olmam gerekiyor ama olmadım bugün. Kan testim negatif. regl olmazsam biraz daha beklemeli miyim pozitife döner mi acaba
0 olarak negatifse biraz zor canim. Ama her halükarda regl bekleyeceksin zaten. Belki gec dollenme olmuştur. Duzenli regl görüyorsan regl gormeden umut kesmek yok

üç gün önce cok ince silik bir çizgi gördüm fakat bugün kan verdim regl olmam gerekiyor ama olmadım bugün. Kan testim negatif. regl olmazsam biraz daha beklemeli miyim pozitife döner mi acaba
Canım benimde bu ay Gecikmenin 4 veya 5. günü olması lazım yaptığım test silik çıkmıştı tam doktora randevu aldım ki regl oldum 8.gün. 7 güne kadar gecikmeye normal diyorlar. Birkaç gün bekle testi tekrarla geç döllenmede olabilir

0 olarak negatifse biraz zor canim. Ama her halükarda regl bekleyeceksin zaten. Belki gec dollenme olmuştur. Duzenli regl görüyorsan regl gormeden umut kesmek yok
Kan sonucumu almak için hastaneye gittim sistemde sıkıntı varmış. Negatif dedi direkt o yüzden kaç çıktı diye soramadım çocuk düşündüğümden beri hep düzenli adet görüyorum bugün ilk günü olamadım ama bi kaç gün daha bekleyin madem insallah umduğumu bulurum :)

İnsallah öyle olur. Bir hafta bekleyeceğim Haziran ayına kaldım bence

Güzel kalbinden öpeyim senin ama sorun da bu ki, bu benim verebileceğim bir karar değil, tamamen eşime bağlı. Ve öyle bir noktaya geldik ki kör düğüm.. Allah yardımcımız olsun. O kadar haklısın ki.. ben günlerce ağlarken, gözüme uyku girmezken, huzurlu bir gün geçiremezken asıl sebep olanlar hayatını yaşıyor ve o kadar rahatlar ki... İnsana en çok da bu koyuyor heralde. Ben başkalarının hatalarının bedelini ödüyorum, kendimin bile değil. Şu süreci sağ salim atlatırsam o kadar kendime dönücem ki inanamazsın

Beni de alır mısınız çatlatma iğnesi 2.gun sat 18 Mayıs bat 18 Haziran 1 senedir bekliyorum

Esinin alacagi kararda, dogruyu gormesinde sen yardimci olacaksin. Onlar kör, hicbiseyi goremez. Sen bir yolunu bulacaksin. Ama bunun icin once senin iyi olman gerekiyor. Allah yardimcin olsun.

Beni de alır mısınız çatlatma iğnesi 2.gun sat 18 Mayıs bat 18 Haziran 1 senedir bekliyorum
Merhabalar hoşgeldin

Benim sayfam bu Mayıs ayı içindi o yüzden 1 hazirana kadar sadece listeye aldım..

Arkadaşımız Haziran ayı için ayrı sayfa açtı oraya ekler seni..
Childdevelopment

Canım bende hamileyim fotoğraf paylaş m bana da bebek koyar mısın çok istiyordum listede bebek olmasını :)
Ah evet doğru listedesin zaten ben görmediğim için henüz bakmamıştım mesajlara kontrol edip görünce zaten ben bebek koyuyorum hamiş arkadaşlarima sen soylemesen bile koyardım yani

Tekrar tebrik ederimmmmmm çok Sevindimmm

Çok teşekkür ederim heves işte yarın gebelik bakıcam inşaAllah hastanede değerimi buraya yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…