Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam canım o zaman güncellemeyle gerek yok listede seni İnshaAllah bebek koyarız

Esinin alacagi kararda, dogruyu gormesinde sen yardimci olacaksin. Onlar kör, hicbiseyi goremez. Sen bir yolunu bulacaksin. Ama bunun icin once senin iyi olman gerekiyor. Allah yardimcin olsun.
Canım benim amin, Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bazen küçük, bazen büyük ama hepimiz bi sınavdan geçiyoruz. Allah gönlümüze ferahlık versin, bi de mutlu olabilmemiz için minnoşlarımızı versin

Test yapmayı düşünmüyor musun ? Çıkar var mı yok mu
Benim yumurtlamam 18-19 idi 10 gün bile olmadı henüz, olsa bile çıkacağını sanmıyorum idrara geçeceğini yani ama az önce içimden geldi yaptım negatif Kasıklarım ve belim sökülecek gibi ağrımaya başladı muhtemelen regl olcam bikaç güne

Adet belirtisi ile hamilelik belirtileri çok yakın hatta aynı gibi diyorlar ben hala yaşamadım ama çok okuyorum bekle bakalım inşallah hayırlı haberler alırsın

Adet belirtisi ile hamilelik belirtileri çok yakın hatta aynı gibi diyorlar ben hala yaşamadım ama çok okuyorum bekle bakalım inşallah hayırlı haberler alırsın
İnşallah bu ay hamile olacakmışım gibi bir his vardı içimde inşallah fos çıkmaz ama şu herkesin bahsettiği göğüs hassasiyeti asla yok bırak göğüs hassasiyetini normalde dolgunlaşırdı bu sefer o da yok Sen ne durumdasın? İnşallah güzel haberlerin vardır çok takip edemedim bu aralar sayfayı

Ay inşallah hayırlı haberler alırsın canım Ben 3 aydır düşünüyorum canım. Bende uzun süredir girmiyorum bugün girdim. Bu ay ara verdim vermesem psikolojim bozulacaktı. İlk ay bende kesin hamileyim dedim olmadı. Geçen ayda yumurtlama geç olmuş demek ki regl geciktiğine göre, gün aşırı değerlendirdim 4 gün değerlendirmediğim gün yumurtlama olmuş görünüyor takvimde. Yani durumlar karışık geç kalmışlık korkusu ile haziran reglimi bekliyorum

İnşallah tez zamanda istediğin haberi alırsın sen de canım ben ovülasyon testi kullandım bu ay ona göre değerlendirdim ama her zamanında değerlendirdiğin tutmuyor ne yazık ki bakalım artık regl olursam önümüzdeki ay salarım büyük ihtimal bi miktar sıkıldım çünkü bu bekleyişten amaan

İnşallah canım Rabbim isteyen herkese nasip eylesin Stres yapmamak lazım ama işte olmuyor düşündükçe strese girmemek imkansız. 3 yıl önce istediğim ay hamile kalmıştım kimyasal olmuştu. Sonra hazır olmadığı hissedip tekrar beklemeye karar verdim ama pişman oldum yaş gecti şimdi korkuyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Ah işte istediğimde hamile kalabilirim kafası varya bende de vardı ama öyle olmuyomuş ne yazık ki. Allah hayırlı sağlıklı gebelik ve evlat nasip etsin canım inşallah

Kizlar ya sürekli tansiyonum düşüyor ya benim 8-6 cikiyo daha aşağı bile düşüyor hep ya napicam hiç halim kalmiyo dün akşam resmne ölü gbydm ya

Göğüs hassasiyeti her zaman olmuyor canım. Benim ne bu gebeliğimde ne oncekinde hiç göğüs hassasiyeti olmadı. Sanırım belirtiler herkesin hormon seviyeleri ile ilgili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…