Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Afedersin ama kıçımı yırtıyorum 9 aydır hamile kalayım diye benim uğraştığım zamanda millet doğuruyo doğuruyoooo
Ben. Bi kez gittim doktora bide geçen sene sana bişi dicem cok kızarsın doktor bana enfk tedavisi uyguladı iğne ilacı kullandım ama fitili kullanamadım belki dr Allah biliyor yA şimdi ye kadar hamıle kalmıştım

Kızlar ya cvb verin
Klomen kullandım
Yumurta takibi için gittim
Doktor yumurta yok Pazartesi gel tekrar bakalım dedi
Hiçmi başına böyle birşey gelen yok
Ben klomen kullandım, sadece 1 tane yumurta olusmustu. O ay aşılama olacaktım ama ilaç işe yaramadı diye aşılamayı iptal etti doktorum. İşte tam da o ay doğal yoldan hamile kaldim
Bekle bakalim pazartesi güzel bir yumurtan görünür belki

Kızlar ya cvb verin
Klomen kullandım
Yumurta takibi için gittim
Doktor yumurta yok Pazartesi gel tekrar bakalım dedi
Hiçmi başına böyle birşey gelen yok
Canım ilacın dozunu artırsın veya iğne verseydi doktor dur bakalım stres yapma o da etkiliyor doktor yönlendirme yapar ztn

İlk iki gün kasık agrısı gaz şikayetlerin olur kasıkların şişer ben yürüyememiştim çatlıcagı için normal belirtiler onlar 2. Günden sonra rahatlarsın

Merhaba hoşgeldin

Tabi eklerim listeyi güncelleycegim o zaman eklerim.
normalde sayfa Mayıs için ama 1 hazirana kadar ekliyorum İnshaAllah güzel haberini alırız buradan

Merhaba hoşgeldin

Tabi eklerim listeyi güncelleycegim o zaman eklerim.
normalde sayfa Mayıs için ama 1 hazirana kadar ekliyorum İnshaAllah güzel haberini alırız buradan
Hoşbuldum teşekkür ederim insallah Allah isteyen herkese nasıp etsin

bazi belirtilerim var ama adetmi yoksa gebelikten mi bilmiyorum acikcasi psikoljik bile olabilir

Bak 2 gün kalmış zaten kov onları kıştt de süperrr. Heyecanlı pazar bekliyorum güzel haberini. Kendime odaklanacak hal mi bıraktılar, bugün acildeydim sakinleştirici serum takıldı, oksijen verildi vs. Ben de güzel günler göreceğim bir gün inşallah

Ahhh bee.. sinirini bozan ne varsa senden önemli mi yaa, tırnağından bile daha önemli değil. Sen kendine bak, diğer herşeyi boşver sakince dinlen canım Ne zaman istersen yazabilirsin özelden de

Kızlar bende belirti melirti kalmadı ya kasık ağrım da hafifledi sadece batma gibi arada bi oluyo ama göğüs hassasiyeti falan asla yok hatta büyüme dolgunlaşma dahi yok umudum pek kalmadı açıkçası sanırım regl olcam ya ööff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…