Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar biraz önce saat 22:00 de yaptım
Ovulasyon testi
Sizce yumurtlama var mı ?
Ben çok anlamadım
Beni aydınlatırmısınız

Eklentiler

• 0E6709FE-DC7B-437B-A5FF-E8615431D0FB.jpeg
    71 KB · Görüntüleme: 43
  • 4D17375D-27E5-4240-B0A3-BC2294F20765.jpeg
    80,6 KB · Görüntüleme: 36
İgneni
İğnenin ikinci günü bende de o belirtiler hiç yok sadece bel agrisi ara ara kasık ağrısı

Ahaha etiketlemem mi hiiiççç
Kendini bırahma dobarlan neler yapıyorsun çabuk ifade ver bakalım…
Bu ay d.kontrol kullanmistim cnm. Gecen hafta ozel muayenesi olan bir doktora gittim tup bebek icin. Fakat icime sinmedi. Eli pek agir geldi, goremedim diye diye epey zorladi beni. Iyi bir doktor ama devam etmek istemedim, gorusme hosuma gitmedi. Bugun baska bir yerde muayenem oldu. Ozel hastane. Masallah eli pek hafifti cok da guzel gordu. Makineyle ilgili olabilir belki bilmiyorum. Tek yerden islemler yapilacak. Doktora ayri hastaneye ayri gitmem gerekecekti digerinde. Cok kisa bir sure olmus, eve gidip kendiniz deneyin filan dedi. 7ayin 4 ayini degerlendirebildik. Amh ve sperm durumunuz kotu degil dedi, cok olumlu yaklasti. Folikul sayisini amh ye gore iyi buldu. Ben de cok strese girdigimizi, kendimizin yapamadigini soyledim Ayrica okul doneminde bu isi kaldiramayacagimi yaz doneminde istedigimizi soyledik. Neyle karsilasacagimiz da belli degil sonucta. Bilsemki tek seferde olacak, yazi gule oynaya kendi halimize deneyip eylule dogru yapalim ama bilmiyoruz iste. Yastan dolayi basari sansi da dusuk ama keske dememek icin onumuzdeki ay baslamaya karar verdik. Northvital ve biosteron verdi. Bir de estrofem baslayacagim adetten bir hafta once. Onu ne icin verdi bilmiyorum. Hakkimizda hayirlisi, kimseyle de konusup fikir almadim. Annemler, ablamlar bilmiyor. Ciktik bir yola bakalim, delilik mi yoksa dogru karar mi bilmiyorum. Ne uzun yazdim

Ahhh bee.. sinirini bozan ne varsa senden önemli mi yaa, tırnağından bile daha önemli değil. Sen kendine bak, diğer herşeyi boşver sakince dinlen canım Ne zaman istersen yazabilirsin özelden de
Bilmez miyim canım benim sağolasın çok keskin bir karar arefesindeyiz mutlu olmak istiyorsak bi nebze huzur istiyorsak da o kararı vermek zorundayız. Hayırlısı olsun diyelim...iyi ki varsınız yüreği güzel insanlar

En doğru kararı vermişsiniz kuzum, her şey istediğimiz gibi, planladığımız şekilde olmuyor maalesef. Aman gelsin o minnoş da siz de ona göre planlayın hayatınızı... Hayırlısı ve en güzeli olsun

R Random3 sen naptin cnm ya, nasilsin
Ben bişey yapmıyorum canım yaa, özel hayatımız o kadar karışık ve yıpratıcı ki, bebek aklımdan bile geçmiyor şu aralar. Yarın regl günüm zaten. Onu bile unutmuşum da uygulama hatırlattı gelene kapımız açık.. biraz kafamı, ruhumu dinlendirebilirsem yeniden heyecanlanabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…