Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Afedersin ama kıçımı yırtıyorum 9 aydır hamile kalayım diye benim uğraştığım zamanda millet doğuruyo doğuruyoooo :KK70: :KK70:
Ben. Bi kez gittim doktora bide geçen sene sana bişi dicem cok kızarsın doktor bana enfk tedavisi uyguladı iğne ilacı kullandım ama fitili kullanamadım belki dr Allah biliyor yA şimdi ye kadar hamıle kalmıştım

Kızlar ya cvb verin
Klomen kullandım
Yumurta takibi için gittim
Doktor yumurta yok Pazartesi gel tekrar bakalım dedi
Hiçmi başına böyle birşey gelen yok 😣😣😣😣😣😣
Ben klomen kullandım, sadece 1 tane yumurta olusmustu. O ay aşılama olacaktım ama ilaç işe yaramadı diye aşılamayı iptal etti doktorum. İşte tam da o ay doğal yoldan hamile kaldim 😁
Bekle bakalim pazartesi güzel bir yumurtan görünür belki 🤗

Kızlar ya cvb verin
Klomen kullandım
Yumurta takibi için gittim
Doktor yumurta yok Pazartesi gel tekrar bakalım dedi
Hiçmi başına böyle birşey gelen yok 😣😣😣😣😣😣
Canım ilacın dozunu artırsın veya iğne verseydi doktor dur bakalım stres yapma o da etkiliyor doktor yönlendirme yapar ztn

Benim de çatlatma iğnesi ikinci günüm dün gittim bir tane tek gelişmişti klomenle 21 mm dün çatlatma iğnesi vurdum akıntım yok denecek kadar az göğüste birşey yok sadece belim ağrıyor yanıyor kasıklarım ara ara hafif sancı giriyor daha erken diye mi acaba çok belirti yok bilgi verir misiniz sizin iğneden kaç gün sonra belirti başladı
İlk iki gün kasık agrısı gaz şikayetlerin olur kasıkların şişer ben yürüyememiştim çatlıcagı için normal belirtiler onlar 2. Günden sonra rahatlarsın

merhaba kızlarrrr :)))
aranıza yeni katıldım. 1 yıllık evliyim 2 aydır gebelik planlıyoruz. ılk ay maalesef olmadı. bu ay daha planlı hareket ettim reglime 5 gun kaldı heycanla bekliyoruz bakalım :)
listeyede eklerseniz sevinirim SAT 06.05.2022 , BAT 01.06.2022😎
Merhaba hoşgeldin 🌺🥰

Tabi eklerim listeyi güncelleycegim o zaman eklerim.
normalde sayfa Mayıs için ama 1 hazirana kadar ekliyorum İnshaAllah güzel haberini alırız buradan 🤲🏻🥰

Merhaba hoşgeldin 🌺🥰

Tabi eklerim listeyi güncelleycegim o zaman eklerim.
normalde sayfa Mayıs için ama 1 hazirana kadar ekliyorum İnshaAllah güzel haberini alırız buradan 🤲🏻🥰
Hoşbuldum ❤️ teşekkür ederim 😇 insallah Allah isteyen herkese nasıp etsin

bazi belirtilerim var ama adetmi yoksa gebelikten mi bilmiyorum acikcasi psikoljik bile olabilir 😔

Pazartesi 10.gün belki pazar günü bi evde kendim bakarım.. arada çok fena geliyor test perileri yaa 😅😅
Boşver çalışmaları, bitkisel hayattan çık, bak dışarıda kuşlar uçuyor, gökyüzü masmavi, mis gibi çiçeklendi heryer.. kendine odaklan 🌿
Bak 2 gün kalmış zaten kov onları kıştt de 😁 süperrr. Heyecanlı pazar ❤️ bekliyorum güzel haberini. Kendime odaklanacak hal mi bıraktılar, bugün acildeydim sakinleştirici serum takıldı, oksijen verildi vs. Ben de güzel günler göreceğim bir gün inşallah 🙏

Bak 2 gün kalmış zaten kov onları kıştt de 😁 süperrr. Heyecanlı pazar ❤️ bekliyorum güzel haberini. Kendime odaklanacak hal mi bıraktılar, bugün acildeydim sakinleştirici serum takıldı, oksijen verildi vs. Ben de güzel günler göreceğim bir gün inşallah 🙏
Ahhh bee.. sinirini bozan ne varsa senden önemli mi yaa, tırnağından bile daha önemli değil. Sen kendine bak, diğer herşeyi boşver 🤍 sakince dinlen canım 🌿 Ne zaman istersen yazabilirsin özelden de 🌸

Kızlar bende belirti melirti kalmadı ya kasık ağrım da hafifledi sadece batma gibi arada bi oluyo ama göğüs hassasiyeti falan asla yok hatta büyüme dolgunlaşma dahi yok umudum pek kalmadı açıkçası sanırım regl olcam ya ööff

X