Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha zamanı var, gümbür gümbür hissettirecekler kendilerini sen duuuur 😁 ilaçlardan dolayı o şişkinlik kuzum. Kaç gün kaldı teste?
Valla pek çalışma falan düşünecek hal kalmadı bende. Daha çok bitkisel hayattayım. Bunları aşabilirsek belki o zaman ☺️
Pazartesi 10.gün belki pazar günü bi evde kendim bakarım.. arada çok fena geliyor test perileri yaa 😅😅
Boşver çalışmaları, bitkisel hayattan çık, bak dışarıda kuşlar uçuyor, gökyüzü masmavi, mis gibi çiçeklendi heryer.. kendine odaklan 🌿

IMG_20220527_173428.jpg

Kız ev test dolu almistim netten. Hatta sabah yaptim bisey cikmadi 9 gün var daha bata ama benim cicikler fora ciddi anlamda cok agri yapiyo korkmaya başladım hormonel baska biseylermi oluyo vucuduma
Hahaha yemin ederim bende şimdi eşimle konuşuyordum ağrım var falan diye 15 dakikadır bana test yap diye baskı yapıyor 5 günde çıkmazki diyorum sende bence bekle adetini o zaman birdaha yap ben inanıyorum var bebişşşş

Valla böyle testler gördükçe enerji doluyorum bende kız bizim içinde bol bol dua et şuralar topik dolsun artıkın :) Sağlıkla sıhhatle kucağına alman nasip olsun kuzum
Çok teşekkür ederim canım benim dua ediyorum herkese Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın ben 5 aydır deniyorum ama gerçekten isteyince beklemek çok zor

X